Oscary 2019: Queen wystąpi podczas gali

2019-02-20 13:19
Queen
Autor: screen eskago.pl screen eskago.pl

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Queen i tych, którzy pokochali film "Bohemian Rhapsody". Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła, że jednym z zespołów, które wykonają piosenki nominowane do Oscara będzie Queen - w nowym, aktualnym składzie.

Uroczysta gala wręczenia Oscarów odbędzie się w nocy z 24 na 25 lutego 2019 roku. Jednym z głównych kandydatów do oscarowych statuetek jest film "Bohemian Rhapsody". Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła, że jednym z zespołów, który ma wystąpić na żywo w czasie ceremonii ma być zespół Queen.

Dodajmy, że oczywiście nie będzie to 'stary' Queen. Wokalistą zespołu, który pojawi się na Oscarach jest Adam Lambert. W składzie zespołu ze "starej" ekipy pojawią się Brian May, gitarzysta i Roger Taylor - perkusista. Jaki utwór wykonają? Tego jeszcze nie wiadomo. Co ciekawe film "Bohemian Rhapsody" nie  ma nominacji do Oscara w kategorii "Najlepsza piosenka" ani w kategorii "Najlepsza muzyka".

W czasie 91. ceremonii wręczenia Oscarów usłyszymy wszystkie piosenki nominowane do tej statuetki. Swój występ potwierdzili już Lady Gaga i Bradley Cooper. Ich utwór "Shallow" ma największe szanse na Oscara w tym roku. Kendrick Lamar i SZA wciąż - jako jedyny artyści - nie potwierdzili swojego przybycia na ceremonię, choć ich piosenka "All the Stars" jest drugim najmocniejszym kandydatem do Oscara. Pozostałe piosenki - "When a Cowboy Trades his Spurs for Wings", "I'll Fight" i "The Place Where Lost Things Go" na pewno usłyszymy w czasie Oscarów 2019.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE