Michał Żebrowski po domu krząta się w spódnicy. "Prawdziwy mężczyzna panterki się nie boi"

2024-02-22 14:22

Żona Michała Żebrowskiego opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie, które wprawiło w zdumienie cześć fanów aktora. Żebrowski paraduje w filmiku w parterkowej spódnicy i damskim sweterku. Taki osobliwy strój aktor wybrał do... sprzątania domu. Internauci chwalą go dystans do siebie i poczucie humoru. Wyszło zabawnie?

Michał Żebrowski jest znanym i cenionym aktorem. Gwiazdor wystąpił w wielu kinowych hitach, nie unika także telewizji i seriali. Równie aktywny jest w mediach społecznościowych. Oboje żona Aleksandra chętnie utrzymują kontakt z fanami za pośrednictwem Instagrama. Bywa, ze dzielą się tam swoimi zawodowymi wyzwaniami, ale równie często uchylają obserwatorom nieco swojej prywatności. A że nie uznają tematów tabu, to zdarzało im się publikować nagie rodzinne zdjęcia czy nagrania. Niedawno ku uciesze fanów aktor opublikował także film, w którym parodiuje prezydenta Andrzeja Dudę. Tym razem postawił na zupełnie inne klimaty.

Michał Żebrowski "panterki się nie boi"

W nagraniu, które Ola Żebrowska wrzuciła do sieci, Michał Żebrowski oddaje się przyjemności domowych porządków. Pląsa po domu z odpowiednim sprzętem, ułatwiającym sprzątanie. Uwagę zwraca jednak osobliwa stylizacja aktora, który z tej okazji przywdział ołówkowa spódnice w panterkę i kontrastujący kolorystycznie damski sweterek, czym najwyraźniej sprawił wiele radości fanom. Pod nagraniem zaroiło się od komplementów. Internauci docenili dystans do siebie i poczucie humoru pary. Niektórzy porównywali Zebrowskiego do słynnej Bukietowej z serialu  "Co ludzie powiedzą". "Ale się pięknie Bukietowa dzisiaj do pucowania odsztafirowała", "Prawdziwy mężczyzna panterki się nie boi" - czytamy w komentarzach. Wiele osób skomplementowało także zgrabne nogi Zebrowskiego. 

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!

Quiz. Najwięksi amanci PRL. To w nich kochały się miliony kobiet!

Pytanie 1 z 10
Wcielił się w niezapomnianą rolę Hansa Klossa w serialu „Stawka większa niż życie”. To:
Stanisław Mikulski

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany