Aleksandra Żebrowska

i

Autor: Instagram / @olazebrowska

"Mogłabyś zakryć ten męski sutek?"

Prywatne zdjęcie Żebrowskiej z rodziną hula po sieci! "Golasy"

2023-02-10 12:45

Aleksandra Żebrowska (36 l.) po raz kolejny zdecydowała się opublikować w sieci nieoczywiste zdjęcie. Celebrytka, która chciała zapewne pochwalić się rodzinnym ujęciem, znów wzbudziła sporo kontrowersji. "Mogłabyś zakryć ten męski sutek, proszę?" - pisze internautka.

Aleksandra Żebrowska spełnia się w roli mamy pokaźnej gromadki, której doczekała się z Michałem Żebrowskim. Celebrytka, która nie lukruje macierzyństwa, opowiadając w sieci o życiu prywatnym, lubi wzbudzać skrajne emocje, publikując przeróżne zdjęcia. Nie ma problemu z tym, by pokazać, jak karmi dziecko piersią, siedząc na sedesie, czy wrzucić pamiątkę z profesjonalnej sesji zdjęciowej, podczas której pozowała nago. Tym razem nie postąpiła inaczej. 

Prywatne zdjęcie Aleksandry Żebrowskiej z rodziną hula po sieci! "Golasy"

Aleksandra Żebrowska nie jest jak większość celebrytek, których Instagramy wyglądają jak banery reklamowe. Żona popularnego aktora publikuje treści, którymi dociera do zwyczajnych kobiet. I choć często zdarza się, że musi mierzyć się z krytyką i uszczypliwymi komentarzami, wydaje się, że pod ostatnim zdjęciem, które opatrzyła opisem "dawno nie było golasów", mogła liczyć na wiele wsparcia.

- Prowokacja jak zwykle, strasznie zabawne, normalne życie rodzinne.

- Cenię panią za naturalność i szczerość. Za prawdziwość i prawdę. Za brak masek i filtrów. Piękna i mądra kobieta.

- O, nie! Normalna przytulająca się rodzina! Ratunku! Co za zgorszenie!

- Czy już wystartowały te wszystkie zniesmaczone? - dopytywała jedna z obserwatorek, mając na myśli kobiety, którym treści Żebrowskiej się nie podobają.

Czujecie się zgorszeni treściami, jakie publikuje Aleksandra Żebrowska? Przeglądając masę komentarzy pod jej postami, śmiemy twierdzić, że udało jej się przekonać do swoich racji i życiowych upodobań mnóstwo kobiet. 

Sonda
Michał Żebrowski jest dobrym aktorem?
Nasi Partnerzy polecają