Sanatorium miłości

Oto uczestnicy 5. edycji "Sanatorium miłości"! Poznajcie ich bliżej [GALERIA]

2022-12-12 17:02

5. edycja "Sanatorium miłości" zbliża się wielkimi krokami! Tym razem 6 pań i 6 panów spędziło pełen przygód turnus w malowniczym Busku-Zdroju. Kim są uczestnicy najnowszego sezonu randkowego show dla seniorów? Zobaczcie ich zdjęcia i poznajcie ich bliżej!

Najnowsza, 5. edycja "Sanatorium miłości" zadebiutuje na antenie TVP1 już 1 stycznia 2023 roku. W uwielbianym przez miliony widzów show randkowym dla seniorów jak zwykle pojawią się młodzi duchem i optymistycznie nastawieni do życia seniorzy. Dwanaście osób, sześć pań i sześciu panów, będzie próbowało znaleźć drugą połówkę. "Sanatorium miłości" nie polega jednak wyłącznie ja randkowaniu. W programie zawiązują się trwałe przyjaźnie, czego doskonałym przykładem są Ania i Mariola oraz Andrzej i Monika z 4. edycji. 

Uczestnicy 5. edycji "Sanatorium miłości". Kim są?

Widzowie od dawna czekali na prezentację uczestników najnowszej edycji "Sanatorium miłości". Mogliśmy zobaczyć ich m.in. na pierwszych zdjęciach z planu oraz krótkim nagraniu, które zostało opublikowane na oficjalnym profilu programu na Facebooku. Później, po konferencji prasowej, uczestnicy zostali oficjalnie przedstawieni internautom. W ekipie panów znaleźli się: Darek, Adam, Zbigniew, Krzysztof, Józef i Zdzisław, a w ekipie pań: Anita, Iwona, Asia, Bożena, Ewa i Ula.

- Nasza grupa od pierwszych dni była tak zgrana, tak potrafiła się zrozumieć, jakbyśmy znali się nie od dzisiaj - powiedział Zbyszek przed kamerą podczas konferencji prasowej.

Zobaczcie zdjęcia uczestników 5. edycji "Sanatorium miłości" w naszej galerii i poznajcie ich nieco bliżej!

Sonda
Będziesz oglądać 5. sezon "Sanatorium miłości"?
Nasi Partnerzy polecają