Joanna Przetakiewicz ma gumiaki za 10 000 zł

i

Autor: papara18/akpa Joanna Przetakiewicz ma gumiaki za 10 000 zł

Dobry gust?

Padniecie na widok butów Joanny Przetakiewicz. Wydała 10 tys. zł na GUMOFILCE

2023-01-25 4:20

Takiej to dobrze. Joanna Przetakiewicz (55 l.) nie musi oszczędzać i wybiera dla siebie nie tylko najdroższe ubrania i torebki. Nawet gumiaki ma z najwyższej półki. Na kalosze wydała prawie 10 tys. zł! Musicie to zobaczyć!

W deszczową pogodę Joanna Przetakiewicz założyła ostatnio czarne kalosze z najbardziej pożądanego domu mody na świecie, czyli Chanel. Kosztowały prawie 10 tys. zł. Ale trzeba przyznać, że gumiaki są naprawdę szykowne. Dobrze prezentują się w połączeniu z eleganckim, czarnym futrem (na szczęście sztucznym).

Ale kosmiczna kwota za kalosze to jeszcze nic, bo stylizację Joanny Przetakiewicz dopełniła kultowa torebka Hermes, model Kelly, która kosztuje ponad 80 tys. zł! Milionerka, wyskakując do cukierni po parę słodkości, miała więc na sobie co najmniej 100 tys. zł.

Warto było tyle zapłacić?

Joanna Przetakiewicz ma gumiaki za 10 000 zł

i

Autor: papara18 Joanna Przetakiewicz ma gumiaki za 10 000 zł
Joanna Przetakiewicz ma gumiaki za 10 000 zł

i

Autor: papara18 Joanna Przetakiewicz ma gumiaki za 10 000 zł

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają