Pamiętacie Hadziuka z "Rancza"? Nie uwierzycie, jak wygląda dziś. Jeden szczegół przykuwa wzrok

2021-05-18 9:29
Ranczo 9 sezon odc. 116.  Solejuk (Sylwester Maciejewski), Hadziuk (Bogdan Kalus), Stach Japycz (Franciszek Pieczka), Pietrek (Piotr Pręgowski)
Autor: K. Wellman Ranczo 9 sezon odc. 116.  Solejuk (Sylwester Maciejewski), Hadziuk (Bogdan Kalus), Stach Japycz (Franciszek Pieczka), Pietrek (Piotr Pręgowski)

Serial "Ranczo" swego czasu bił rekordy popularności, a widzowie z wypiekami na twarzach śledzili losy sympatycznych mieszkańców wsi Wilkowyje. Bohaterami byli zwykli ludzie, z którymi każdy mógł się utożsamić, a obraz polskiej wsi, choć nieco przerysowany i humorystyczny, budził sympatię i ciepłe skojarzania. "Ranczo" nie byłoby takim serialem bez trójki wiejskich panów, którzy całe dnie przesiadywali na ławeczce pod sklepem i popijali ekskluzywny trunek, jakim był Mamrot. Jednym z nich był Tadeusz Hadziuk, w którego rolę wcielił się Bogdan Kalus. Od czasów świetności "Rancza" minęło już trochę czasu, a bohaterowie zdążyli się zmienić. Zobacz, jak dziś wygląda Hadziuk z "Rancza", będziesz zaskoczony tą przemianą.

Jak dziś wygląda Tadeusz Hadziuk z "Rancza"?

Serial "Ranczo" cieszył się wielką popularnością, program rozprawiał się z mitami dotyczącymi polskiej wsi, pokazywał jej piękno i w nieco humorystyczny sposób przedstawiał polskie przywary i stereotypy. Emitowany był do 2016 roku, jednak wiele widzów nadal wspomina go z sympatią, a role Cezarego Żaka jako wójta i księdza oraz Artura Barcisia jako Czerepacha zapadły w pamięć niemalże jak ich występy jako Karol Krawczyk i Tadeusz Norek z "Miodowych lat".  Jednymi z bardziej rozpoznawalnych bohaterów "Rancza" byli stali goście ławeczki pod sklepem w Wilkowyjach. Całe dnie debatowali oni o problemach świata i nieustannie popijali Mamrota. Jednym z nich był oczywiście Tadeusz Hadziuk, mąż przedsiębiorczej Celiny. W jego rolę wcielił się Bogdan Kalus. Od emisji pierwszego odcinka "Rancza" minęło przeszło 15 lat, a główni bohaterowie zmienili się nie do poznania. Serialowy Hadziuk dzisiaj jest statecznym mężczyzną, który słynie z elegancji i klasycznych, męskich swetrów w romby i koszul. Te stylizacje są niezwykle tradycyjne, a Bogdan Kalus wygląda obłędnie. Niejeden mężczyzna mógłby się od niego uczyć. Zobacz, jak wygląda dzisiaj Hadziuk z "Rancza".

PSYCHOTEST. Zagadki logiczne na wrodzoną inteligencję? Nic nie ukryjesz!

Pytanie 1 z 10
Jaki znak należy wstawić między cyfry 3 i 4, aby uzyskać liczbę większą od 3, a mniejszą od 4?
Sośnierz w furii. Dostało się "strugaczom mebli". Komentery Solo Adama Federa [WIDEO].
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE