Totalna metamorfoza

Pamiętacie, jak Karolina Szostak schudła 30 kg? Trzymajcie się! Tak wygląda teraz gwiazda Polsatu

2023-08-03 15:06

Karolina Szostak przez lata rozpalała wyobraźnię widzów. Zarówno wtedy, gdy ważyła nieco więcej, jak i wówczas, gdy schudła aż 30 kilogramów. Teraz zobaczyliśmy kolejny raz odmienioną 48-letnią gwiazdę Polsatu. Trzymajcie się! Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniała się Karolina Szostak i jak wygląda teraz. Wygląda na to, ze dawna sylwetka to już historia. W nowym wydaniu dziennikarka telewizji Polsat wygląda bardzo atrakcyjnie!

Karolina Szostak swego czasu słynęła z ponętnych kształtów, które niczym magnes działały na wielu mężczyzn. Prezenterka Polsatu w pewnym momencie radykalnie schudła. Gdy Karolina Szostak stawała na wagę, ta pokazywała aż o 30 kilogramów mniej niż wtedy, gdy była najcięższa. Po jakimś czasie dziennikarka ponownie przeszła na dietę, i to bardzo restrykcyjną. Jeszcze później - po tym, gdy Karolina Szostak wrzuciła do sieci kolejne swoje zdjęcie - część internautów zaczęła dopatrywać się u niej efektu jo-jo. Gwiazda Polsatu jednak uspokajała. - Ubranie nie odzwierciedla - podkreśliła. W czwartek, 3 sierpnia, Karolina Szostak - podobnie jak wiele innych dziennikarek i dziennikarzy stacji Zygmunta Solorza - udała się na imprezę z okazji nowej ramówki Polsatu. Wygląda na to, że dziennikarki znów przybyło, co jednak korzystnie odbija się na jej wyglądzie. Z Karoliną Szostak już tak jest - jakiej by nie miała sylwetki, zawsze będzie przyciągać rzesze fanów. W szczególności ich męską część. W naszej galerii prezentujemy, jak zmieniała się i jak wygląda teraz Karolina Szostak

Maryla Rodowicz w starej sukience, ale na bogato. Na konferencję Polsatu przyszła w kreacji i dodatkach Dolce & Gabbana!
Listen on Spreaker.