Bartosz Gelner - kadr z filmu pokolenie Ikea

i

Autor: Materiały prasowe

"Pokolenie Ikea" coraz bliżej!

Partner Magdaleny Cieleckiej w gorących scenach z inną! Aktorka powinna czuć się zagrożona?

2023-02-08 22:00

„Pokolenie Ikea” to odważna opowieść o seksualności i pragnieniach współczesnych młodych dorosłych, którym łatwiej przychodzi przerzucanie się liczbą partnerów seksualnych niż przyznanie się do potrzeby miłości. Adaptacja głośnej i kontrowersyjnej książki Piotra C. to pozycja dla wszystkich, którzy chociaż raz posmakowali randkowania. Gorący zwiastun z namiętnym Bartoszem Gelnerem już w sieci! Przystojny aktor gra wyuzdanego podrywacza. Czy Magdalena Cielecka powinna być zazdrosna?

SZYBKI SEKS NIGDY NIE BYŁ ŁATWIEJ DOSTĘPNY

„Pokolenie Ikea”, którą wyreżyserował Dawid Gral to opowieść o randkowaniu, seksie, ale i miłości. Sceny erotyczne nie są w nim wyłącznie ozdobnikami – twórcy mówią o seksualności i życiu współczesnych młodych dorosłych z odwagą i szczerością. „Pokolenie Ikea” to niezwykle zabawny, pełen emocji i zaskakujący film, który zabierze widzów w podróż przez nieznane, pełne sprzeczności tereny współczesnej młodości. Pokazuje świat, w którym żyjemy, bezpruderyjnie i z perspektywy, w której nie zabraknie ironicznego humoru i ciętego komentarza doskonale znanego fanom książki i bloga „Pokolenie Ikea” autorstwa Piotra C. – Będą błyskotliwe dialogi, Warszawa pełna wysokościowców i szybkich uczuć, noce bez zobowiązań, a w nich piękne kobiety i cyniczni mężczyźni (a przynajmniej jeden cyniczny) – pisze o filmie na swoim blogu Piotr C. - Jestem przekonany, że zjawisko w „Pokoleniu Ikea” przeze mnie opisywane jest nie tylko aktualne. Jest właśnie jeszcze bardziej aktualne niż wtedy – dodaje.

KORPO, KREDYT, SZYBKI SEKS, CZYLI DUŻE MIASTO W PIGUŁCE

W roli Piotra i Olgi zobaczymy Bartosza Gelnera i Michalinę Olszańską. Para dostarcza widzom naprawdę gorących emocji. Namiętność, którą budują na ekranie jest naprawdę przekonująca. Na szczęście ukochana Gelnera - Magda Cielecka również jest aktorką, więc pewnie nie ma mu za złe czułych scen z Olszańską i ostrego seksu na ekranie z innymi pięknymi aktorkami. Oj, dzieje się!

W pozostałych rolach występują m.in.: Majka Jeżowska, Paweł Małaszyński, Jan Aleksandrowicz-Krasko, Sławomir Mandes, Dagmara Bryzek, Adrianna Izydorczyk, Karolina Gorczyca, Zuzanna Galewicz, Mateusz Dymidziuk, Marta Bryła i – po raz pierwszy na wielkim ekranie – Adi Nowak.

W sieci można już posłuchać piosenki promującej „Pokolenie Ikea”, czyli utworu „Dopóki jesteś” w wykonaniu Leepecka. „Dopóki jesteś”" to pierwsze efekty współpracy artysty z Kubą Galińskim – producentem tworzącym nagrania takich artystów jak Dawid Podsiadło, Sanah czy Mrozu. Leepeck niezmiennie kontynuuje współpracę z wytwórnią Agora Muzyka. Utwór jest dostępny w serwisach streamingowych.

KIEDY DO KINA?

"POKOLENIE IKEA"

Premiera: 03.03.2023 r.

gatunek: romans / komedia

Zobacz zwiastun!

O CZYM JEST "POKOLENIE IKEA"?

Piotr Czarny to czarujący trzydziestokilkuletni prawnik. Ciągle goni za adrenaliną, kobietami i imprezami. Za cel postawił sobie zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy koleżanka z pracy, Olga – jedyna kobieta, z którą jest zupełnie szczery i z którą nie sypia – stawia mu ultimatum.

Podążając za cynicznym i hedonistycznym bohaterem, wnikamy w świat przygodnego seksu, szybkich randek i jednonocnych romansów serwowanych nam przez aplikacje internetowe. Film w bezpruderyjny sposób portretuje ludzi, których łatwy dostęp do dóbr nauczył, że wszystko można tanio i bezrefleksyjnie zastąpić – komputer, meble, mieszkanie, a nawet związek.

W obsadzie znaleźli się również: Bartosz Gelner, Michalina Olszańska, Majka Jeżowska, Paweł Małaszyński, Jan Aleksandrowicz-Krasko, Karolina Gorczyca, Sławomir Mandes, Mateusz Dymidziuk, Dagmara Bryzek, Adrianna Izydorczyk, Zuzanna Galewicz, Marta Bryła.

Warto dodać, że to debiut fabularny reżysera Dawida Grala w Polsce. Ambitny twórca studiował w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Tam też zdobywał doświadczenie w zawodzie. Idzie mu coraz lepiej, a dzięki "Pokoleniu Ikea" będzie o nim bardzo głośno.

Bartosz Gelner, Michalina Olszańska

i

Autor: Materiały prasowe
Plakat filmu Pokolenie Ikea

i

Autor: Materiały prasowe
Sonda
Magda Cielecka i Bartek Gelner pasują do siebie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany