Patrycja Markowska ma starszego brata!

i

Autor: AKPA/Podlewski

Nieślubny syn Markowskiego

Patrycja Markowska ma starszego brata! Co o nim wiadomo?

2022-08-09 10:57

Patrycja Markowska (43 l.) jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce oraz córką byłego wokalisty i frontmana zespołu Perfect, Grzegorza Markowskiego (69 l.). Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że gwiazda ma starszego przyrodniego brata, Piotra. Markowski został ojcem po raz pierwszy, gdy był jeszcze nastolatkiem.

Patrycja Markowska to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce, której dorobek muzyczny liczy kilkanaście albumów. Gwiazda jest również laureatką licznych nagród i wyróżnień. W wywiadach Markowska wspominała, że sukces, który osiągnęła, jest wynikiem jej ciężkiej, samodzielnej pracy. Piosenkarka nigdy nie budowała swojej kariery na sławie swojego ojca, Grzegorza Markowskiego, który był wokalistą i frontmanem zespołu Perfect. Prywatnie gwiazda jest partnerką aktora, Jacka Kopczyńskiego. Para doczekała się syna, Filipa (14 l.).

Nie każdy wie, że Patrycja Markowska ma starszego o 8 lat przyrodniego brata. Grzegorz Markowski od prawie 50 lat jest związany ze swoją żoną, Krystyną. Kiedy brał z nią ślub, był już nastoletnim ojcem. Jak ustalił "Fakt" w 2006 roku, jego nieślubny syn jest owocem krótkiej relacji z sąsiadką z Józefowa. Gdy Piotr przyszedł na świat, para nie była już razem ani nie utrzymywała ze sobą kontaktów. Podobno kobieta miała żal do Grzegorza, że ten nie chciał poświęcać czasu swojemu dziecku. Z kolei informator tabloidu dodał, że to matka chłopca nie dopuszczała do spotkań ojca z synem.

"Faktowi" udało się dotrzeć do Piotra i zapytać go, jak wyglądają jego stosunki z Grzegorzem Markowskim. Na tamten czas mężczyzna był dyrektorem jednego z oddziałów dużej agencji ubezpieczeniowej. 

Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami - powiedział.

Niewiele do powiedzenia na temat brata ma również Patrycja Markowska. Kobieta powiedziała, że Piotr jest dla niej obcym człowiekiem.

Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam - wyznała "Faktowi" w 2006 roku.

Wiedzieliście o tym, że Grzegorz Markowski ma nieślubne dziecko?

Zobacz w naszej galerii, jak zmieniała się Patrycja Markowska!

Patrycja Markowska wywiad
Sonda
Słuchasz muzyki Patrycji Markowskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE