Patrycja Markowska ma starszego brata! Co o nim wiadomo?

2022-08-09 10:57

Patrycja Markowska (43 l.) jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce oraz córką byłego wokalisty i frontmana zespołu Perfect, Grzegorza Markowskiego (69 l.). Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że gwiazda ma starszego przyrodniego brata, Piotra. Markowski został ojcem po raz pierwszy, gdy był jeszcze nastolatkiem.

Patrycja Markowska ma starszego brata!

i

Autor: AKPA/Podlewski

Patrycja Markowska to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce, której dorobek muzyczny liczy kilkanaście albumów. Gwiazda jest również laureatką licznych nagród i wyróżnień. W wywiadach Markowska wspominała, że sukces, który osiągnęła, jest wynikiem jej ciężkiej, samodzielnej pracy. Piosenkarka nigdy nie budowała swojej kariery na sławie swojego ojca, Grzegorza Markowskiego, który był wokalistą i frontmanem zespołu Perfect. Prywatnie gwiazda jest partnerką aktora, Jacka Kopczyńskiego. Para doczekała się syna, Filipa (14 l.).

Nie każdy wie, że Patrycja Markowska ma starszego o 8 lat przyrodniego brata. Grzegorz Markowski od prawie 50 lat jest związany ze swoją żoną, Krystyną. Kiedy brał z nią ślub, był już nastoletnim ojcem. Jak ustalił "Fakt" w 2006 roku, jego nieślubny syn jest owocem krótkiej relacji z sąsiadką z Józefowa. Gdy Piotr przyszedł na świat, para nie była już razem ani nie utrzymywała ze sobą kontaktów. Podobno kobieta miała żal do Grzegorza, że ten nie chciał poświęcać czasu swojemu dziecku. Z kolei informator tabloidu dodał, że to matka chłopca nie dopuszczała do spotkań ojca z synem.

"Faktowi" udało się dotrzeć do Piotra i zapytać go, jak wyglądają jego stosunki z Grzegorzem Markowskim. Na tamten czas mężczyzna był dyrektorem jednego z oddziałów dużej agencji ubezpieczeniowej. 

Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami - powiedział.

Niewiele do powiedzenia na temat brata ma również Patrycja Markowska. Kobieta powiedziała, że Piotr jest dla niej obcym człowiekiem.

Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam - wyznała "Faktowi" w 2006 roku.

Wiedzieliście o tym, że Grzegorz Markowski ma nieślubne dziecko?

Zobacz w naszej galerii, jak zmieniała się Patrycja Markowska!

Patrycja Markowska wywiad
Sonda
Słuchasz muzyki Patrycji Markowskiej?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki