Kuba Wojewódzki i Patryk Vega

i

Autor: AKPA,Instagram/@patryk_vega_official

Patryk Vega bezlitośnie o Kubie Wojewódzkim: „Nie potrafię się komunikować z klaunem”

2022-02-07 14:11

Patryk Vega (45 l.) w ostatnim wywiadzie dla Żurnalisty ostro wypowiedział się o Kubie Wojewódzkim (59 l.). Kontrowersyjny reżyser jasno zakomunikował, że pomimo licznych zaproszeń, nie pojawi się w programie dziennikarza, argumentując swoją wypowiedź tym, iż jest przekonany, że prezenter TVN-u nie spełniłby jego oczekiwań co do merytorycznej rozmowy. Nazwał Wojewódzkiego „pajacem” i „klaunem”!

Patryk Vega jest polskim reżyserem, któremu rozgłos przyniosły takie produkcje jak „Kobiety Mafii”, „Pitbull” czy „Botoks”. W ostatnich latach jest bardzo aktywny i regularnie wypuszcza na ekrany kin (bądź platform VOD) swoje nowe dzieła. Niedawno premierę miał jego nowy filmu pt. „Miłość, seks & pandemia”. Wokół reżysera znów zrobiło się niemałe zamieszanie. W wywiadzie z Żurnalistą, którego podcasty cieszą się dużym uznaniem wśród internautów, wypowiedział się miażdżąco o Kubie Wojewódzkim! 

Zobaczcie zwiastun dyskusyjnego filmu Vegi!

Patryk Vega: „Nie lubię rozmawiać z pajacami”

Jakiś czas temu na Instagramie, Kuba Wojewódzki, zakomunikował, że nie zamierza zapraszać Patryka Vegi do swojego programu. Reżyser, zdecydował odnieść się do komentarza dziennikarza i wyjaśnił, że wielokrotnie dostawał propozycję udziału w show.

„Zapraszał mnie chyba z 10 razy. Co roku próbuje, w związku z czym teraz tak powiedział, bo go olałem z 10 razy. Na pewno więcej niż pięć razy zapraszał mnie do swojego programu, były takie podchody, ale powiedziałem, że nigdy tam nie pójdę, więc myślę, że teraz odwraca kota ogonem” – powiedział Vega.

Jak się okazuje, Patryk Vega ma bardzo sceptyczny stosunek do sposobu prowadzenia show przez Wojewódzkiego. Otwarcie przyznał, że nie podoba mu się to, jak dziennikarz rozmawia z gośćmi i stwierdził, że taki dialog nie przyniósłby mu żadnych korzyści.

„Po pierwsze dlatego, że to nie spełnia dla mnie funkcji użytkowej, bo ja bym promował jego program, a nie on mój” – wyjaśnił powód odmowy, reżyser.

Po chwili dodał, że idąc do programu Wojewódzkiego, nie sprzedałby swojego filmu, a jedynie zwiększyłby popularność prezentera.

„Nie jest tak, że sprzedam mój film, idąc do jego programu dlatego, że ludzie oglądają film Kuby Wojewódzkiego dla Kuby Wojewódzkiego, a nie dlatego, żeby zobaczyć potencjalnie mój film czy kupić czyjąś piosenkę. Więc wszyscy, którzy chodzą tam z przeświadczeniem, że wypromują swoje dzieło, które debiutuje, są w błędzie, bo wyłącznie pompują Kubę Wojewódzkiego” – dodał.

Patryk Vega nie oszczędził także przykrych słów i ostro skrytykował Wojewódzkiego. Powiedział, że bardzo ważnym aspektem rozmowy jest dla niego część merytoryczna, a dziennikarz z pewnością, nie spełniałby jego intelektualnych oczekiwań!

„Ja też jednak nie lubię rozmawiać z pajacami. Muszę mieć poczucie merytorycznej rozmowy. Jestem w stanie znokautować każdego boksera, ale nie potrafię się komunikować z klaunem” – dodał ostro.

Myślicie, że przesadził?

Przesłuchajcie rozmowy z Patrykiem Vegą - TUTAJ.

Sonda
Myślicie, że Patryk Vega posunął się za daleko?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE