Paulina Nowicka wrzuciła wideo. Dopiero teraz widać, jak wyglądała jej suknia ślubna

i

Autor: Instagram/@paulinaa__nowicka

Wyglądała jak księżniczka

Paulina Nowicka wrzuciła wideo. Dopiero teraz widać, jak wyglądała jej suknia ślubna. Ale dekolt!

2022-12-01 15:27

Paulina Nowicka (30 l.) i Jakub Rzeźniczak (36 l.) kilka dni temu powiedzieli sobie "tak" na plaży w Miami. Uwagę od razu przykuła nietypowa suknia ślubna panny młodej. Nowicka pokazała ją w całej okazałości na najnowszym nagraniu, które opublikowała w mediach społecznościowych.

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak zaręczyli się w grudniu 2021 roku, a pod koniec listopada 2022 roku wzięli ślub na Florydzie. W tym pięknym dniu dostali nie tylko mnóstwo życzeń, ale również hejtu, bo para powiedziała sobie "tak" zaledwie cztery miesiące po śmierci syna Rzeźniczaka, Oliwiera. Chłopiec zmarł w lipcu po długiej walce ze złośliwym nowotworem wątroby, a ostatnie miesiące swojego życia spędził w klinice w Izraelu. Miał zaledwie rok. Paulina Nowicka wspierała Rzeźniczaka w trudnych chwilach. 

Paulina Nowicka pokazała suknię. Dużo odsłoniła!

Zdjęcia ze ślubu Rzeźniczaka i Nowickiej szybko obiegły Internet. Uwagę przykuła zwłaszcza piękna suknia panny młodej odsłaniająca ramiona, dekolt oraz nogi. Kreacja składała się z gorsetu z ręcznie naszytymi koronkowymi aplikacjami, bufiastych rękawów oraz tiulowego dołu z głębokim rozcięciem. Paulina Nowicka założyła do niej bardzo wysokie buty na platformie. Suknia została uszyta specjalnie dla panny młodej, a zatem model ten nie jest dostępny w sprzedaży. Trzeba przyznać, że ukochana Jakuba Rzeźniczaka wyglądała tego dnia jak prawdziwa księżniczka! Wideo, na którym dokładnie widać ślubną kreację Pauliny Nowickiej, trafiło na jej profil na Instagramie.

A czy Wy założyłybyście suknię ślubną, która więcej odsłania, niż zasłania? Dajcie znać w komentarzach!

Sonda
Podoba Ci się suknia Pauliny Nowickiej?