Paulina Sykut-Jeżyna w kreacji z elektroodpadó

i

Autor: AKPA

Brawo!

Paulina Sykut-Jeżyna oszczędza wodę i energię. Postawa godna naśladowania!

2023-09-07 5:30

Paulina Sykut-Jeżyna (42 l.) była jedną z gwiazd proekologicznego eventu "Moda na Recykling". Gwiazda telewizji Polsat zaprezentowała się na scenie w stroju z elektroodpadów projektu Anny Kubisz. Prezenterka na co dzień stara się dbać o kondycję naszej planety, przestrzegając zasad ekologii.

Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła nam swoje sposoby na to, by powstrzymać degradację środowiska. Każdy powinien ją naśladować. - Staram się oszczędzać wodę, żeby nie ciekła na marne, wyciągam z kontaktów wtyczki od sprzętów, których w danym momencie nie używam, segregujemy śmieci, gasimy za sobą światło. Zwracam uwagę na skład rzeczy, które kupuję i pilnuję, żeby nie kupować nic zbędnego. Cieszę się, że te dobre nawyki udało mi się też zaszczepić u mojej córki – opowiada „Super Expressowi” Paulina. 

Czym jest "Moda na Recykling"?

Wielki finał 4 edycji projektu “Moda na Recykling”, który odbył się w Kinie Elektronik na warszawskim Żoliborzu przyciągnął tłumy mediów, gwiazd i najmłodszych. Gości powitał Dyrektor Generalny Europejskiej Platformy Recyklingu - dr Mikołaj Józefowicz. Stylizacje z elektroodpadów zostały stworzone przez kreatywną projektantkę mody - Annę Kubisz. Pomagały jej dzieci i młodzież z całej Polski: Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, Otwocka, Wąbrzeźna, Iławy, Ustrzyk Dolnych, Aleksandrowa Łódzkiego i Myszkowa. W klimatyczny nastrój wprowadzili nas odtwórcy głównych ról w dziecięcym musicalu „Pan Niezwykły” - Maya Pilarczyk i Mateusz Chodorowski, którzy śpiewająco alarmowali co czyha na dzieci w sieci. Gwiazdy znane ze srebrnego ekranu, ubrane w kreacje z elektroodpadów edukowały, że elektrośmieci nie wolno wyrzucać do zwykłego kosza, gdyż mogą być niebezpieczne dla środowiska. Należy je oddać do punktów zbiórki. Możemy im też w twórczy sposób nadać drugie życie. 

Paulina Sykut-Jeżyna o pracy i rodzinie. Czy będzie odradzać córce show-biznes?

Trudny eko-quiz. Wiesz, jak segregować śmieci?

Pytanie 1 z 10
Karton po mleku wyrzucimy do jakiego pojemnika?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany