Paulla oddała hołd Krawczykowi

2021-04-26 20:50
Paulla nadała nowe życie piosence Krzysztofa Krawczyka To co dał nam świat
Autor: Materiały prasowe

Paulla (42 l.), która dała się poznać za sprawą pięknej ballady o miłości, pt. „Od dziś”, właśnie nagrała utwór oraz teledysk do wzruszającej piosenki Krzysztofa Krawczyka (†74 l.) „To co dał nam świat”. Uczyniła to w hołdzie wielkiemu artyście, którego sama od lat podziwiała i darzyła szacunkiem, a także znała osobiście.

- Tę ponadczasową piosenkę w swojej interpretacji postanowiłam nagrać za namową fanów, w odruchu serca - mówi "Super Expressowi" wokalistka.

- Miałam przyjemność spotykać pana Krzysztofa Krawczyka na swojej ścieżce zawodowej. Kilkakrotnie występowaliśmy podczas tych samych wydarzeń. Zapamiętałam go jako niezwykle serdecznego człowieka. Zawsze miło nam się rozmawiało - dodaje wokalistka.

Wersja Paulli jest akustyczno-symfoniczna, a teledysk nagrano głównie na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, w ulubionych miejscach Krzysztofa. Podczas kręcenia zdjęć przypadkowi ludzie podchodzili do piosenkarki i mówili, że jej wykonanie wyciska w nich łzy wzruszenia.

Piosenki Krzysztofa Krawczyka Paulla pamięta jeszcze z czasów dzieciństwa. Jego utwory często rozbrzmiewały w domu artystki, ponieważ jej mama zawsze ceniła słynnego Trubadura.

Krzysztof Krawczyk nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE