Paweł Deląg kolejny raz zostanie ojcem?! Powalające doniesienia o gwiazdorze "M jak miłość"

2021-12-02 14:00
Paweł Deląg kolejny raz zostanie ojcem?! Powalające doniesienia o gwiazdorze M jak miłość
Autor: AKPA Paweł Deląg kolejny raz zostanie ojcem?! Powalające doniesienia o gwiazdorze "M jak miłość"

Paweł Deląg od zawsze chwalił się tylko jednym synem, Pawłem Juniorem, który ma już 29 lat. Całkiem sporym zaskoczeniem był jego ostatni wywiad, w którym przyznał, że ma dwóch synów. Aktor chroni swojej prywatności i nie zdradzał szczegółów dotyczących swojego drugiego syna. Teraz "Na żywo" donosi, że aktor nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o ojcostwo. Poznajcie szczegóły!

Paweł Deląg raczej nie przepada za dzieleniem się swoją prywatnością z mediami. Aktor nie zamierza też opowiadać o swoim drugim synu, Mikołaju. Dziennikarze przeprowadzili swoje śledztwo i dowiedzieli się więcej o 20-letnim już mężczyźnie.

Zobacz: Paweł Deląg latami ukrywał, że ma drugiego, nieślubnego syna! Kim jest Mikołaj i jego matka?

Aktor ma dwóch synów, ale oszalał też na punkcie córki swojej siostry. Paweł chwalił się niedawno zdjęciami z Sarą na swoim Instagramie. Zamieścił pod nim dość emocjonalny podpis.

- Sara... Moja radość. Miłość. Dziecko - napisał Deląg.

"Na żywo" donosi, że aktor marzy o tym, żeby mieć własną córeczkę.

- Jest ojcem chrzestnym Sary, córki swojej siostry Doroty. Do tego stopnia, że marzy, by także mieć córeczkę. Podzielił się tym marzeniem w studiu Polsatu, gdzie oboje z Dorotą udzielili wywiadu - zdradziła gazecie koleżanka Deląga.

Paweł Deląg od niedawna spotyka się z Malwiną Kowszewicz. Pisarka ma dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa i na co dzień mieszka w Hiszpanii. Paweł jest częstym gościem w jej domu i podobno rozważa zakup własnego nieruchomości w Hiszpanii. Myślicie, że jego marzenie o posiadaniu córki jeszcze się spełni?

NIE PRZEGAP: Wygląd Małgorzaty Kożuchowskiej z bliska szokuje. Co się dzieje z jej twarzą? Specjalista komentuje

Sonda
Żałujesz, że Paweł Deląg nie będzie już grał w "M jak miłość"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE