Perfekcyjna Pani Domu DODAJE SOBIE LAT makijażem? PO CO?

2012-11-12 22:32

Już wiemy, że PERFEKCYJNA PANI DOMU nie jest wcale taka perfekcyjna. Teraz okazuje się, że nawet nie potrafi się umalować! Zdaniem Joanny Horodyńskiej, Małgorzata Rozenek "balsamuje sobie twarz pięciogodzinnym makijażem, dodając sobie lat i zabierając naturalność". Zgadza się z tym?

Joanna Horodyńska i Ada Fijał wzięły pod lupę styl Małgorzaty Rozenek, czyli PERFEKCYJNEJ PANI DOMU, w swoim MODOWYM SĄDZIE. Jak ją oceniły? Trzeba przyznać, że znając ich ostre komentarze, Małgorzatę potraktowały całkiem łagodnie!

- Klasyka do bólu! W stylizacjach Małgorzaty brakuje luzu i spontaniczności (...) Klasyka bywa czasem nudna! (...) Zabalsamowanie twarzy pięciogodzinnym makijażem nie było potrzebne. Zabrało naturalność i dodało lat - stwierdziła Joanna Horodyńska.

Ada Fijał był znacznie milsza dla Małgorzaty i stwierdziła, że potrafi "elegancko odkrywać biust". Zgadzacie się ze znawczyniami mody?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE