Kamila Boś i Maciej z Rolnik szuka żony

i

Autor: Rolnik szuka żony/Instagram 8. edycja "Rolnik szuka żony" wystartowała

Piękna Kamila z "Rolnik szuka żony 8". Wiemy, kim jest. Maciej podpadł widzom

2021-04-05 8:58

28-latka prowadzi pieczarkarnię w Starej Kornicy poło Łosic. Jej rodzina ma także firmę transportową o wysokim tonażu oraz produkuje kostkę brukową. Kamila Boś z miejsca stała się ulubienicą widzów "Rolnik szuka żony", szczególnie męskiej części. Na drugim biegunie jest Maciej (33 l.), hodowca bydła. Wysoki rolnik podpadł widzom, którzy stwierdzili, że uczestnik 8. edycji szuka sobie "kury domowej".

- Drogi Macieju Twoje podejście do kobiety jest nie na te czasy kazda normalna kobieta chce mieć swoje pasję rozwijać się zawodowo a nie być gosposią żebyś Ty nią utrzymywał co to za podejście? To wygląda że chcesz być władcą i panem w tym związku a kobieta jest Ci potrzebna do usługiwania jeśli taka się znajdzie i będzie szczęśliwa przy Twoim boku to ok. Ale słabo to wygląda - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. - Ale ma wymagania, to czego oczekuje od kobiety to prawdziwa żenada..... Całymi dniami siedzieć przy garach i sprzątać żadna kobieta by tego nie zniosła każdy chce pracować na siebie i nie być zależnym od nikogo. Ja sobie nie wyobrażam żeby mnie ktoś utrzymywał bo prosić się o to o tamto to najgorsze co może być. Uważam że ten pan źle myśli i dlatego jego związki się rozpadły jak domek z kart. Życzę mu jak najlepiej ale on nie jest szczery. Widać zmęczenie i smutek na jego twarzy. Ja bym go w życiu nie chciała. Bo każdy powinien zapracować na chleb..... - wtórowała inna internautka.

Rolnik szuka żony 8: Poznaj kandydatki i kandydatów do nowego sezonu programu! [GALERIA]

Z kolei Kamilą Boś zainteresował się Mateusz Kisiel, imprezowicz znany z poprzedniej edycji "Rolnik szuka żony". - Listy to jej pewnie ciężarówką przywiozą - napisał.  Są jednak głosy, że uczestniczka może mieć kłopot ze znalezieniem odpowiedniego partnera. - Kamila jest piękna, sympatyczna i zaradna. Obawiam się jednak, że to nie jest odpowiednie miejsce do szukania męża właśnie dla niej. Widać, że jest bogata i myślę, że znajdą sie panowie, którzy właśnie tym będą kierować się przy wysyłaniu listu. Z kasą lepiej sie nie ujawniać od początku. Oby znalazła uczciwego mężczyznę, który pokocha ją za to jakim jest człowiekiem - czytamy w komentarzu.

Najwięcej osób skupiło się jednak na urodzie rolniczki. - Najpiękniejsza uczestniczka wszystkich edycji, do tego sprawia wrażenie sympatycznej i nie zadufanej . Magnetyzujące oczy, przypomina mi Diane Kruger  Absolutnie zachwycająca Kamila - czytamy opinię fanki "Rolnik szuka żony".

Rolnik szuka żony 7. Porażki miłosne i wielka nadzieja na szczęśliwy związek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE