Aleksandra Przesław i Olga Olesek

i

Autor: AKPA/Instagram Aktorka Aleksandra Gałczyńska i prezenterka Olga Samsonowicz

Piękna prezenterka TVN wzięła ślub. Męża ma także aktorka "Korony królów"

2021-09-15 9:24

W miniony weekend nastąpił prawdziwy wysyp ślubów wśród gwiazd i ich rodzin. "Tak" powiedzieli sobie m.in. aktorka "Korony królów" Aleksandra Przesław (27 l.), Franciszek Kurzajewski (24 l.), syn Macieja Kurzajewskiego (48 l.) i Pauliny Smaszcz (48 l.) oraz Olga Olesek, piękna prezenterka TVN24.

W sobotę odbył się ślub Julii Królikowskiej (22 l.) i biegacza Piotra Nowaka (32 l.). Ceremonię i wesele aktorki "Klanu", która jest córką Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej (57 l.) i jej nieżyjącego już męża Pawła Królikowskiego (+58 l.), szeroko opisywaliśmy na naszych stronach. Jak się okazuje nie były to jedyne śluby gwiazd.

W weekend na ślubnym kobiercu stanęła także Aleksandra Przesław, aktorka znana z "Korony królów", a także ostatnio z serialu "Receptura". - Mam męża od wczoraj, wiec już nie nazywam się Przesław. (...) Mam do zagrania najważniejszą rolę w życiu - czytamy na Instagramie aktorki, która od kilku dni posługuje się nazwiskiem Gałczyńska. Jej wybrankiem jest reżyser Marcin Gałczyński (38 l.), który pracował na planach "Barw szczęścia", "Blondynki", czy też "Korony królów".

Ślub wziął także starszy syn Macieja i Pauliny Kurzajewskich. Zdjęciem ze ślubu syna Franciszka pochwaliła się jego mama. - Laura Esmeralda Vaccari & Franciszek Maciej Kurzajewski powiedzieli sobie TAK - napisała prezenterka pod zdjęciem z uroczystości. Żona Franka jest Włoszką i pochodzi z Werony. Podobnie jak Kurzajewski studiowała w Izraelu.

Ślub cywilny wzięła także prezenterka TVN24 Olga Olesek. Ceremonia odbyła się w Forcie Mokotów. Olga Samsonowicz (teraz posługuje się takim nazwiskiem) wyszła za mąż za dziennikarza Macieja Samsonowicza.

Ślub Małgorzaty Opczowskiej w Jastarni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE