Córka Magdaleny i Dawida Narożnych zaśpiewała przebój rodziców. Owacje na stojąco i wielkie łzy [WIDEO]

2021-01-18 14:44
Córka Magdaleny i Dawida Narożnych zaśpiewała przebój rodziców. Uczeń przerósł mistrza
Autor: Instagram

Magdalena i Dawid Narożni przed długi czas tworzyli razem zespół disco polo "Piękni i Młodzi", w życiu prywatnym byli małżeństwem. Doszło do ich głośnego rozwodu i rozpoczęcia solowej kariery przez Dawida. Muzyk disco polo cały czas zaskakuje nagraniami swojego wokalu do repertuaru największych polskich gwiazd. Zaśpiewał również w duecie ze swoją córką. Dziewczynka odziedziczyła talent po rodzicach. Niektórzy twierdzą, że ich przerosła. Musicie to zobaczyć!

Gwiazdy "Pięknych i Młodych" rozwiedli się w 2019 roku. Magdalena i Dawid byli ze sobą przez 7 lat. Doczekali się córki Gabrysi. Dawid Narożny rozpoczął solową karierę. Pozostał w nurcie disco polo, ale publikuje coraz więcej coverów, w których popisuje się swoim głosem. Nikt tego się po nim nie spodziewał. Fani oszaleli, gdy usłyszeli go w repertuarze Seweryna Krajewskiego. Polały się łzy! Okazało się, że wokalista nie musi ograniczać się tylko do disco polo! Jak się okazuje, Narożny uczy się śpiewać! Wszystko wskazuje na to, że może nas w przyszłości zaskoczyć niezwykłymi wokalnymi popisami. Jego była żona Magdalena jest w szczęśliwym związku. Dawid ma już drugie dziecko z partnerką Joanną, ale córka z małżeństwa z Magdaleną jest dla niego bardzo ważna i muzyk dba o relacje z dzieckiem. Pochwalił się ich wspólnym dziełem! Gabrysia miała okazję zaśpiewać wielki przebój swoich rodziców, czyli piosenkę pt. "Ona jest taka cudowna". Dziewczynka zachwyciła fanów. 

- Dawid ma piękny glos, a Gabi taki delikatny, co daje mega świetne połączenie.

- I to jest to na co czekałam. Włączasz i czujesz ciarki, jestem pod ogromnym wrażeniem talentu Gabi, śliczna i bardzo utalentowana jak słychać dziewczynka. 

- Owacje na stojąco, ten DUET wymiata, aż się wzruszyłam... Tata i Córka coś pięknego. Czekamy na więcej!!! 

Gwiazdy w lodowatej wodzie. Tak chwalą się morsowaniem

ZOBACZ:Po latach wydało się, co Halina Kunicka zrobiła swojemu mężowi. Była dla niego bardzo okrutna. Nie potrafiła poprosić o wybaczenie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE