Oto tajna broń Trzaskowskiego. Grała w "Koronie królów", teraz pomoże pokonać Dudę?!

2020-06-17 18:02
Piękność z Korony Królów wystąpi w spocie wyborczym Trzaskowskiego?!
Autor: AKPA Piękność z "Korony Królów" wystąpi w spocie wyborczym Trzaskowskiego?!

Wybory 2020 coraz bliżej. Kandydaci walczą o głosy na wiele sposobów. Jednym z nich są spoty wyborcze. W materiale Rafała Trzaskowskiego ma wystąpić piękność z "Korony Królów", wielkiego hitu TVP. Obok niej mamy zobaczyć Michała Żebrowskiego. Kim jest tajemnicza aktorka?

Wszystkie chwyty dozwolone! Wybory 2020 coraz bliżej i jak donosi Pudelek.pl, znana z roli królowej Aldony w "Koronie Królów", Marta Bryła, ma wystąpić w spocie wyborczym Rafała Trzaskowskiego. Jak pisze portal, kandydat na prezydenta właśnie nagrał nowe wideo, na którym zobaczymy piękną gwiazdę z serialu TVP. Mało tego, Bryła doskonale zdaje sobie sprawę z konsekwencji, jakie może przynieść jej karierze udział w politycznym spocie. - Marta liczy się z tym, że w ten sposób straci możliwość pracy w Telewizji Polskiej, ale bardzo boli ją, że władza tak teraz dzieli Polaków i napuszcza na różne środowiska, w tym osoby LGBT. Zgodziła się wziąć udział w tym spocie z potrzeby serca. Bardzo przeżywa obecną sytuację w kraju - zdradził Pudelkowi współpracownik Trzaskowskiego.

Aktorka "Korony królów" miała się rozebrać. Po jej słowach reżyser miał się z pyszna

Rafał Trzaskowski w Opolu: "dość hipokryzji"

Piękność z "Korony Królów" - kim jest Marta Bryła?

Bryła urodziła się w Warszawie w 1993 roku. Związana jest z Teatrem Capitol w Warszawie, a także AST we Wrocławiu. W latach 2018-2019 grała Aldonę w serialu "Korona Królów". Choć występowała już wcześniej w telewizyjnych produkcjach, produkcja TVP przyniosła jej największy rozgłos.

Gwiazda serialu "Korona królów" nago w TVP - ZDJĘCIA BEZ CENZURY

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE