TYLKO U NAS

Pierwsze zdjęcia Dominiki Gwit na spacerze z dzieckiem i mężem! Ale radość

2023-02-06 17:40

Od 19 stycznia Dominika Gwit (35 l.) spełnia się w roli matki. Aktorka, która przez cztery lata starała się, by zajść w ciążę, została przyłapana przez paparazzi, jak spaceruje z małą pociechą po warszawskim parku. Towarzyszył jej oczywiście mąż. Radość na twarzach młodych rodziców widać gołym okiem.

Dominika Gwit pojawiła się w poniedziałkowy poranek w studiu "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała o nowej życiowej roli - roli mamy. Aktorka nie ukrywała swojego szczęścia, a fani, którzy komentowali jej zdjęcie w kwiecistej sukience, jednogłośnie przyznali, że gwiazda promienieje i gołym okiem widać, że macierzyństwo jej służy.

- Na razie mój synek jest aniołkiem, może to cisza przed burzą, ale przesypia noce i jakoś sobie radzimy, dużo się tulimy. Czasami patrzymy na niego z mężem i jesteśmy w szoku, ta ciąża minęła nam tak szybko, tyle się działo - stwierdziła.

Pierwsze zdjęcia Dominiki Gwit na spacerze z dzieckiem i mężem! Ale radość

Radość Dominiki Gwit, odkąd została mamą, jest nie do opisania. Wszystko związane jest z faktem, że aktorka starała się zajść w ciążę przez cztery lata, ale, niestety, choroba bardzo jej to utrudniała.

- Od tamtej pory moje życie całkowicie się zmieniło, schudłam 20 kg i one nie wracają, wręcz przeciwnie. Wszystko jest inaczej. W skład tego zespołu metabolicznego u mnie wchodzi niepłodność pierwotna, z którą borykałam się wiele lat, ale jakimś cudem dziś jestem tutaj i mogę powiedzieć, że jestem mamą - dodała podczas wywiadu w śniadaniówce.

W miniony weekend uradowana aktorka, nie zważając na mroźną temperaturę, wybrała się z synkiem oraz mężem na spacer. Humorów nie popsuł im nawet paparazzi, któremu udało się wykonać zdjęcia szczęśliwej rodzince. Dominika miała na sobie długą kurtkę, a jej partner, choć nie zapomniał o rękawiczkach, postawił na nieco bardziej letni "look".

Do tej pory Dominika Gwit nie zdecydowała się zdradzić imienia swojej pociechy. Myślicie, że niebawem to nastąpi? Ostatnio na Instagtamie przyznała, że mówi o nim "Dzidziorek". Uroczo?

Poniżej galeria ze zdjęciami.

Sonda
Czy Ty lub Twoi bliscy zmagacie się z problemem niepłodności?

Odchudzanie w ciąży? To bardzo NIEBEZPIECZNE!

Posłuchaj rozmowy z ginekologiem!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają