Dominika Gwit padła ofiarą oszustów

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Okropne!

Dominika Gwit padła ofiarą internetowego oszustwa! Teraz ostrzega swoich fanów: "Nie wiadomo, co to za TRUCIZNA"

2023-01-28 13:00

Dominika Gwit (35 l.) to kolejna celebrytka, która padła ofiarą internetowego oszustwa. Wizerunek aktorki został skradziony i wykorzystany do reklamy środków na odchudzanie. Gwit poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że nie ma z nią nic wspólnego. Ostrzegła również fanów przed stosowaniem tabletek pochodzących z niepewnego źródła.

Dominika Gwit, aktorka i prezenterka telewizyjna, niedawno została mamą. Po latach starań w końcu powitała na świecie swojego długo wyczekiwanego synka. Cała rodzina jest już w domu. Świeżo upieczeni rodzice cieszą się każdym momentem z maleństwem. Niestety, w tym wyjątkowym okresie Dominikę Gwit spotkała przykra sytuacja. Oszuści wykorzystali jej wizerunek do reklamowania środków odchudzających! Gwiazda ostrzega swoich fanów przed przyjmowaniem tabletek pochodzących z niepewnego źródła. 

Oszuści wykorzystali wizerunek Dominiki Gwit. Aktorka apeluje do fanów

Dominika Gwit poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że nie ma nic wspólnego z reklamami środków na odchudzanie. Na zdjęciu, które spreparowali oszuści widać uśmiechniętą aktorkę, która trzyma w dłoni opakowanie wspomnianego specyfiku.

- Uwaga, oszuści! Nigdy nie polecałam nie będę polecać żadnych środków na odchudzanie! To fotomontaż! Jeśli traficie na to w sieci - nie klikajcie w nic i nie wierzcie w to - napisała.

Dominika Gwit nie jest pierwszą osobą, której wizerunek został skradziony i wykorzystany do reklamowania tabletek odchudzających. Z taką samą sytuacją od długiego czasu boryka się również Dorota Szelągowska. Prezenterka co jakiś czas przypomina swoim fanom, żeby nigdy nie sięgali po środki na odchudzanie pochodzące z niesprawdzonych źródeł. Dziennikarka próbuje pociągnąć jej twórców do odpowiedzialności, ale na razie jej wysiłek nie przynosi efektów, bo "firma zmienia i nazwę preparatu i serwery stron". Ofiarą oszustów padła także Martyna Wojciechowska.

- Nie tylko mnie to dotyczy. Jesteśmy w to wrabiane nagminnie. Proszę, ostrzeżcie bliskich, bo już piszecie do mnie, że mama lub ciocia chcą to zamawiać, bo ja to polecam… To oszustwo! Nie wiadomo, co to jest za trucizna… - ostrzegła fanów Gwit.

Dominika Gwit padła ofiarą oszustów

i

Autor: Instagram/@dominikagwit

Tak mieszka Dominika Gwit! Zobacz zdjęcia w naszej galerii

Sonda
Stosowałeś/aś tabletki na odchudzanie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany