Magda Gessler i pies Gucio, który wygląda jak ona

i

Autor: Instagram Magda Gessler i pies Gucio, który wygląda jak ona

Ten pies wygląda jak Magda Gessler! Jego zdjęcie rozkłada na łopatki, pękniecie ze śmiechu!

2021-03-31 10:40

Nie da się ukryć, że Magda Gessler jest niezwykle barwną postacią. Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" pochwaliła się ostatnio zdjęciem ze swoim ukochanym pupilem, który wygląda dosłownie, jak jego pani! Pies Gucio podbija sieć, na jego widok pękniecie ze śmiechu! Nic lepszego dzisiaj nie zobaczycie!

W wielu miastach co roku organizowano wystawy psów rasowych i nierasowych, podczas których można zgarnąć nagrodę w różnych kategoriach. Gdyby Magda Gessler i jej pies Gucio pojawili się na takim wydarzeniu i wzięli udział w konkurencji "Pies najbardziej podobny do właściciela", bez wątpienia z miejsca zgarnęliby pierwszą nagrodę! 

NIE PRZEGAP: Lekarz przekazała ciężarnej córce Zborowskiego dramatyczną diagnozę. Poważna choroba może zagrażać życiu jej dziecka

Pies Magdy Gessler jest sporych rozmiarów owczarkiem francuskim Briard. Psy tej rasy mają wysoce rozwinięty instynkt obronny, a ich niesamowicie gęsta i długa sierść wymaga częstego wyczesywania. Seria zdjęć gwiazdy programu "Kuchenne rewolucje" z wyjątkowo kudłatym przyjacielem spotkała się z wielkim entuzjazmem ze strony fanów.

Ten pies wygląda identycznie jak Magda Gessler! 

Magda Gessler nie wraca do pustego domu, na miejscu czeka na nią wierny pies Gucio, z którym przyznała, że uwielbia rozmawiać.

– Moje wieczorne rozmowy z Guciem są niezastąpione... po Kr takie spotkanie daje nam mnóstwo radości – napisała Magda Gessler na swoim Instagramie.

Ostatnio gwiazda programu "Kuchenne Rewolucje" kolejny raz pochwaliła się zdjęciem, na którym furorę robi jej pies. Podobieństwo między nimi jest uderzające! Zobaczcie sami na fotce niżej!

NIE PRZEGAP: Na widok tego, w jakich warunkach mieszka Cleo, będziecie przecierać oczy ze zdumienia! Mamy zdjęcia!

NIE PRZEGAP: Kindze Rusin puściły hamulce, zaczęła wyzywać ich od debili i nieudaczników! Ale dopiero potem zrobiło się naprawdę ostro!

Spróbowaliśmy horrendalnie drogich pączków od Gessler: "Orgazm w ustach"