Kinga Rusin

i

Autor: AKPA Kinga Rusin

Kindze Rusin puściły hamulce, zaczęła wyzywać ich od debili i nieudaczników! Ale dopiero potem zrobiło się naprawdę ostro!

2021-03-31 13:16

Kinga Rusin znana jest z ostrego temperamentu i zdecydowanie nie daje sobie dmuchać w kaszę. Gwiazda, która zawiesiła swoją współpracę z TVN, razem z partnerem wyjechała z Polski i już od kilku miesięcy mieszka na Malediwach. Jeżeli ktoś myślał, że będzie o niej teraz cicho i będzie trzymała się z dala od afer, to był w ogromnym błędzie! Kindze puściły hamulce i zaczęła wyzywać wszystkich od debili i nieudaczników. Ale dopiero potem zrobiło się naprawdę ostro!

Kinga Rusin mimo, że mieszka teraz tysiące metrów od Polski, cały czas żyje tym, co dzieje się w naszym kraju. W ostatnim czasie głośno było o sprawie Jakuba Żulczyka, pisarza, który w swoim wpisie na Facebooku nazwał Andrzeja Dudę "debilem". Prokuratura oskarżyła go o znieważenie głowy państwa. To najwidoczniej nie przestraszyło Kingi Rusin, która publicznie zwyzywała najważniejsze osoby w kraju od debili i nieudaczników. Ale to był dopiero początek. 

NIE PRZEGAP: Na widok tego, w jakich warunkach mieszka Cleo, będziecie przecierać oczy ze zdumienia! Mamy zdjęcia!

- Pisowski rząd wprowadzał niespójne obostrzenia, robiąc ludziom wodę z mózgu. I teraz największe kuriozum/zbrodnia: dla dobrego PR-u (vide wypowiedź pisowskiego marszałka Karczewskiego) pisowski rząd naraził zdrowie i życie Polaków, w tym własnych wyborców! Jakim trzeba być debilem (to wyświechtane ostatnio określenie, ale lepszego nie ma), by po brytyjskich ostrzeżeniach z połowy grudnia (o nowej odmianie wirusa), nie przetestować przyjeżdżających z Anglii na święta rodaków! Ile osób umarło przez tych kompletnych nieudaczników? - pisze na swoim Instagramie Kinga Rusin. Potem zrobiło się jeszcze ostrzej.

Kinga Rusin wyzywa rządzących od debili i nieudaczników. Potem poleciały jeszcze mocniejsze inwektywy!

Kinga Rusin nie szczędziła ostrych słów. Członków rządu Mateusza Morawieckiego nazwała "złodziejami i patologicznymi kłamcami". Oskarżyła ich o doprowadzenie do narodowej katastrofy i obwinia za nieudolność systemu medycznego. 

- Gardzili lekarzami, którym publicznie przypisywali najniższe instynkty, poniżali rezydentów, którym kazali szukać pracy zagranicą, nie doceniali pielęgniarek i salowych, dla których nie starczało na podwyżki (były ważniejsze wydatki np. finansowanie TVP Kurskiego). Efekt? Poniżani pracownicy służby zdrowia, w całkiem sporej liczbie, posłuchali 'dobrych' rad pseudo 'dobrej zmiany' i wyjechali tam, gdzie ich doceniono. Dziś braki kadrowe odbijają się na chorych - pisze gwiazda TVN.

NIE PRZEGAP: Lekarz przekazała ciężarnej córce Wiktora Zborowskiego dramatyczną diagnozę. Poważna choroba może zagrażać życiu jej dziecka

Mimo, że Kinga Rusin już od kilku miesięcy zrezygnowała z prowadzenia DDTVN i wyjechała z Polski, TVP wciąż jej nie odpuszcza i była gwiazda TVN nadal jest obiektem ataków ze strony telewizji rządowej. 

- TVPis, czyli największa szczujnia w historii Polski, znów w natarciu. Cel: rzekome 'elyty', a tak naprawdę każdy, kto śmie krytykować pisowski rząd. Pokazali moje zdjęcie, zmanipulowali wypowiedź i napuścili na mnie specjalnie wyselekcjonowanych swoich ludzi (niby przedstawicieli społeczeństwa). TVPis nie może pogodzić się z tym, że piąty miesiąc mieszkam wprawdzie i pracuję na Malediwach, ale nie odpuszczam patologicznej polskiej władzy. I żadna odległość i żadne okoliczności przyrody, ani żadne próby chamskiego dyskredytowania mnie tego nie zmienią! - odgraża się Kinga Rusin. Zobaczcie jej pełen wpis niżej. 

NIE PRZEGAP: Ten pies wygląda jak Magda Gessler! Jego zdjęcie rozkłada na łopatki, pękniecie ze śmiechu!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany