Piosenka Tomasza Tokarza inspiruje!

2017-08-23 2:24
Tomasz Tokarz
Autor: materiały prasowe

Tomasz Tokarz piosenkę pt. „ Goń swe marzenia” wydał jako pierwszą spełniając swoje marzenie. Okazuje się, że utwór pomógł nie tylko jemu zdobyć popularność i cieszyć się, że jego muzyka przynosi innym radość.

Muzyk opowiada, że wiele osób pisze do niego, zwierzając się, że piosenka "Goń swe marzenia" bardzo inspiruje każdego dnia do działania i duża część jego fanów bardzo często zaczyna poranek od wysłuchania tego utworu. - Często potrzeba czegoś pozytywnego już od rana, aby złapać energetyczną moc - mówi "Super Expressowi" Tomek. - Cieszę się, że ta piosenka pomaga ludziom w walce o realizacje swoich marzeń, bo taki był jej cel, gdy ją tworzyłem - dodaje.

A czy Was hit Tomka Tokarza również jest w stanie zainspirować do pozytywnych działań? Posłuchajcie i dzielcie się z nami w komentarzach swoimi wrażeniami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE