Syn Karwowskich z Czterdziestolatka ma już 59 lat! Padniecie na widok Piotra Kąkolewskiego [GALERIA]

i

Autor: AKPA/EAST NEWS/INPLUS Syn Karwowskich z "Czterdziestolatka" ma już 59 lat! Padniecie na widok Piotra Kąkolewskiego [GALERIA]

Syn Karwowskich z "Czterdziestolatka" ma już 59 lat! Padniecie na widok Piotra Kąkolewskiego [GALERIA]

2021-03-27 12:00

Piotr Kąkolewski wcielił się przed laty w Marka Karwowskiego. Rola syna Karwowskich w serialu "Czterdziestolatek" przyniosła mu ogromną sławę i dziś, chyba każdy pamięta go jako małego Mareczka. Zastanawialiście się jednak, jak dziś wygląda i co stało się z młodocianym aktorem? Zdjęcia dorosłego "syna Karwowskich" znajdziecie w naszej galerii!

Piotr Kąkolewski to aktor, który zagrał rolę Marka Karwowskiego w "Czterdziestolatku". Syn serialowego inżyniera Stefana Karwowskiego i jego żony Magdy ma już 59 lat! Przez dekady zmienił się wręcz nie do poznania. Jak dziś wygląda mały Mareczek? Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. Wcześniej, poznajcie jego losy i zawód, a także ciekawostki z serialu.

Piotr Kąkolewski, czyli syn Karwowskich o serialu "Czterdziestolatek"

Chłopiec na planie "Czterdziestolatka" musiał nosić... perukę! W jednym z wywiadów zdradził: - Było mi w tej peruce piekielnie gorąco. Miałem wrażenie, że noszę wełnianą czapkę. Nie wiem, jak mogłem w niej wytrzymać podczas upałów. Może dzięki Annie Seniuk i Andrzejowi Kopiczyńskiemu. Traktowałem ich jak drugich rodziców, mieli styl i klasę - czytamy na WP.pl.

ZOBACZ: Mama Wiśniewskiego o skutkach ubocznych po szczepionce na COVID-19. "Dostałam temperaturę, były wymioty"

A na co wydał zarobione w produkcji pieniądze? Kąkolewski zdradził: - Za pieniądze zarobione w serialu spełniłem największe marzenie - kupiłem pierwszy motorower. Do dziś poruszam się motocyklem. Z auta zrezygnowałem, nie licząc czerwonego forda mustanga z 1966 roku. Jeżdżę nim w wyścigach zabytkowych samochodów i zwykle zdobywam puchar. Za elegancję.

Jak dziś wygląda i co robi Mareczek Karwowski?

Mimo, że serial "Czterdziestolatek" w latach 1974-77 cieszył się gigantyczną sławą, nie wszyscy aktorzy, którzy w nim zagrali zrobili karierę aktorską. Wśród nich jest Piotr Kąkolewski, który szerszej publiczności dał się poznać jako dziecięcy aktor. Wystąpił także w "Przygodach psa cywila", "Tajemnicy wielkiego Krzysztofa", "Zazdrości i medycynie", "Żółwiu", "Motylem jestem, czyli romans 40-latka" i "Z biegiem lat, z biegiem dni...". Później porzucił aktorstwo i zmienił zawód.

NIE PRZEGAP: Aleksandra Justa komentuje rozstanie Zamachowskich. Wspiera byłego męża?

Serialowy Mareczek Karwowski został architektem! Od 1989 roku działa w tym zawodzie. Został współzałożycielem warszawskiej Pracowni Architektonicznej ADD.

Nowy grób dziecięcej gwiazdy PRL. Edward Dymek zmarł w biedzie. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany