Piotr Stramowski ujawnia kulisy rozstania z Katarzyną Warnke

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, Piętka

"Rozpad rodziny jest traumatyczny"

Piotr Stramowski ujawnia kulisy rozstania z Katarzyną Warnke! Tak szczery jeszcze nie był: "Walczyliśmy dwa lata"

2023-01-31 8:35

Piotr Stramowski (36 l.) i Katarzyna Warnke (46 l.) byli małżeństwem przez 6 lat. W październiku 2022 wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że postanowili zakończyć swój związek. W najnowszym wywiadzie z Łukaszem Knapem Stramowski ujawnia szczegóły rozstania z żoną. Tak szczery jeszcze nie był.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke poznali się w 2013 roku na planie filmu "Spirala", a trzy lata później byli już małżeństwem. Owocem ich miłości jest córka, Helena (4 l.), która przyszła na świat w 2019 roku. Niestety, miłość Warnke i Stramowskiego nie przetrwała próby czasu. W październiku 2022 roku para wydała oświadczenie, w którym poinformowała o zakończeniu swojego związku. Warnke i Stramowski podkreślili, że decyzja o rozstaniu została podjęta wspólnie i choć była trudna, to konieczna. Obecnie każde z nich układa sobie życie na nowo. Podzielili się też majątkiem i  opieką nad córeczką, ale na rozwód muszą jeszcze trochę poczekać. Aktor ma już nową partnerkę, która jest znaną neurobiolog.

Stramowski ujawnia kulisy rozstania z Warnke. "Rozpad rodziny jest czymś traumatycznym"

Piotr Stramowski niedawno gościł w programie Łukasza Knapa "Kanapa Knapa w Multikinie". W szczerej rozmowie z prowadzącym postanowił otworzyć się na temat rozpadu jego związku z Warnke. 

- Rozpad rodziny jest czymś traumatycznym i jest to proces, który po prostu trzeba przejść. W życiu tego nie chciałem i nie zakładałem, ale to się wydarzyło. Plusem jest to, że mamy z Kasią świetne relacje i najważniejsze dla nas jest dobro dziecka. Uważam, że udało nam się wyjść poza schematy. I naprawdę nasze rozstanie jest obopólną decyzją - zaczął.

Aktor podkreślił, że przyczyną rozpadu jego związku z Warnke na pewno nie była zdrada. Zanim podjęli decyzję o rozstaniu, walczyli o swoją relację dwa lata.

- To nie tak, że ktoś coś zrobił, ktoś kogoś zdradził, ktoś kogoś miał wcześniej. Nie. Tutaj sytuacja wygląda tak, że po prostu coś się wyczerpało. Walczyliśmy dwa lata. Oczywiście z zewnątrz nie było tego widać, ale to była mocna praca. Doszliśmy do wniosku, że chyba należy powiedzieć sobie "dzięki". To nie jest tak, że zakładamy sobie klapki i że teraz będzie fajnie. Nie, serio, dziękujemy sobie za ten czas - dodał.

Stramowski ujawnił również, jak obecnie wygląda jego kontakt z Warnke. Podkreślił, że chcą żyć w zgodzie i nie mają zamiaru publicznie prać brudów.

- Rozmawiamy z Kasią. Prowadzimy sprawy rozwodowe, gładko nam to idzie. Mam nadzieję, że tak zostanie. I chyba jesteśmy zbyt mądrzy, abyśmy mieli drzeć koty. Bo nie mamy powodu, aby mieć do siebie pretensje. Wszystko, co mieliśmy, to już do siebie wykrzyczeliśmy, ale w końcu stwierdziliśmy, że ani Kasia nie chciała źle dla mnie, ani ja dla niej. A to, że krzywdziliśmy siebie w jakichś sytuacjach życiowych, to jest inna kwestia, i dlatego też się rozstaliśmy - podsumował.

Zobacz zdjęcia Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke w naszej galerii

Sonda
Czy uważasz, że Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke pasowali do siebie?

Prawdziwe historie miłosne na antenie VOX FM.

Posłuchaj, jak Paweł Pawelec próbuje sklejać poranione serca...

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany