Agnieszka Chylińska

i

Autor: AKPA

Agentka zabrała głos

Plotkowano, że Agnieszka Chylińska jest lesbijką i ma partnerkę. Prawda wyszła na jaw

2023-09-14 20:49

Agnieszka Chylińska od wielu lat ma męża, z którym ma trójkę dzieci. Wokalistka niezbyt często opowiada o swoim życiu prywatnym, jednak od czasu do czasu zrobi wyjątek. Piosenkarka jest także bardzo blisko związana z pewną kobietą. Plotkowano nawet, że Agnieszka Chylińska jest lesbijką i ma partnerkę. Prawda jednak wyszła na jaw. Wokalistkę ze wspomnianą kobietą łączy wyłącznie przyjaźń. Kim ona jest?

Agnieszka Chylińska -mężowie, dzieci

Agnieszka Chylińska w swoim życiu sporo przeszła. Niewiele osób wie, że piosenkarka ma za sobą rozwód, który wzięła po zaledwie półtora roku małżeństwa. Na szczęście kolejny związek okazał się trwały. Agnieszka Chylińska wyszła za Marka w 2010 roku i ma z nim trójkę dzieci: trójki dzieci: Ryszarda (17 l.), Esterę (13 l.) i Krystynę (10 l.). Kiedyś artystka wyznała, że dwoje z jej dzieci wymaga szczególnej troski. Mimo tego, że Agnieszka Chylińska od lat jest szczęśliwą mężatką, pojawiły się kiedyś plotki o tym, że jest lesbijką i ma partnerkę. A wszystko przez jedno zdjęcie z kobietą, która gwiazda trzyma za rękę. Kim jest ta kobieta? To agentka Agnieszki Chylińskiej. Pod tekstem znajduje się galeria ze starymi zdjęciami Agnieszki Chylińskiej, m.in. z dzieckiem. 

Agnieszka Chylińska o relacji z agentką. Joanna Ziędalska-Komosińska przecięła absurdalne plotki

Dwa lata temu piosenkarka przy wspomnianym zdjęciu zamieściła bardzo osobisty wpis. - Od 16 lat RAZEM. Mój Anioł Stróż. Moja Agentka. Przy Niej po raz pierwszy w życiu poczułam dumę z siebie, przy Niej zrozumiałam, że jestem wartościowym człowiekiem. Jesteśmy mamami, każda dźwiga codziennie swoje troski. Joasia zawsze z klasą obok mnie, dyskretnie, bez lansu. W pełni oddana, zaangażowana, niezmordowana. Tytan pracy. Lubię to zdjęcie. Joasia zawsze trzymała mnie za rękę nie tylko wtedy gdy odbierałam nagrody i dzierżyłam w rękach platynowe płyty. Trzymała mnie gdy było naprawdę ciemno, gdy upadałam, gdy błądziłam, gdy cierpiałam lub "nie przynosiłam dochodów". W świecie plotek, głupot i sezonowych przyjaźni ta relacja jest dla mnie jak piękny słoneczny dzień. Trzymajmy się za łapki Joasia. - napisała Agnieszka Chylińska. Te słowa okraszone fotką spowodowały namnożenie absurdalnych plotek. Przecięła je sama agentka Joanna Ziędalska-Komosińska. Okazało się, że nie ma sensu szukać sensacji. 

Doszły mnie jednak słuchy, że niektórzy dopatrują się podtekstów e********** w związku z podobnymi artykułami. Otóż nie. Doceniam Państwa wyobraźnię, ale proszę mieć na uwadze, że relacje międzyludzkie, to przede wszystkim dbanie o drugiego człowieka, wiara w niego, dbanie o jego bezpieczeństwo, potrzeby wyższe, szacunek, dobro, zdrowie, jakość życia, świadomość oraz samoocenę tak, by mógł pięknie wzrastać. A wtedy można zdobywać szczyty. Kieruję więc tym, co najcenniejsze; wiara w wartościowego człowieka pozwala na bycie dobrym agentem. I nie trzeba podtekstów - ucięła bezsensowne plotki Joanna Ziędalska-Komosińska, którą cytuje portal Wp.pl.

Agnieszka Chylińska z nowym tatuażem. Tak zmieniała się wokalistka!