Płakać się chce

Po śmierci partnera Martyna Wojciechowska złożyła obietnicę. Nie dotrzymała słowa

2023-09-16 9:56

Martyna Wojciechowska jest matką 15-letniej córki Marysi, z którą ma rewelacyjny kontakt. Wychowanie nastolatki jest wyjątkowo trudne, bo jej ojciec i partner dziennikarki zmarł, gdy Marysia miała zaledwie osiem lat. Odejście Jerzego Błaszczyka było strasznym ciosem dla całej rodziny. Po śmierci partnera Martyna Wojciechowska złożyła obietnicę dotyczącą córki. To było strasznie trudne zadanie, płakać się chce, gdy się tego słucha. Dziennikarka nie dotrzymała słowa.

Martyna Wojciechowska została bardzo ciężko doświadczona przez los. Dziennikarka i podróżniczka samotnie wychowuje 15-letnią córkę Marysię. Jej ojciec zmarł w 2016 roku. Jerzy Błaszczyk był partnerem Martyny Wojciechowskiej. Obydwoje kochali podróże, a poznali się podczas jednej ze wspinaczek wysokogórskich. Mężczyzna pobił rekord Polski w nurkowaniu głębinowym, zajmował się także informatyką. Jerzy Błaszczyk chorował na nowotwór, zmarł, mając zaledwie 46 lat. Po jego odejściu Martyna Wojciechowska złożyła sobie obietnicę. Podjęła się strasznie trudnego - dla wielu wręcz niewykonalnego zadania. - Ja sobie obiecywałam, że nie popełnię tego błędu i nie będę starała się być i mamą i tatą. Że nie będę jej próbowała wynagrodzić za wszelką cenę tego, że doświadczyła takiej straty, że jej tata zmarł, kiedy miała 8 lat. Nie do końca chyba dotrzymałam słowa przed samą sobą - stwierdziła Martyna Wojciechowska w rozmowie z Pudelkiem.

Martyna Wojciechowska ma niesamowitą więź z córką. "Naprawdę cieszę się"

Dziennikarka uczciwie przyznaje, że "jak każdy człowiek" popełniła kilka błędów. - Umiem się do nich przyznać, umiem za nie przeprosić - podkreśliła Martyna Wojciechowska. Najważniejsze jest to, że słynna podróżniczka ma z Marysią "niesamowitą więź", co w relacjach matka-córka jest zdecydowanie najważniejsze. - Naprawę cieszę się, że mogę tak rozmawiać z moją córką i dowiedzieć się tylu rzeczy, którymi dzisiaj żyje młode pokolenie - pochwaliła się Martyna Wojciechowska. W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Martyny Wojciechowskiej z Jerzy Błaszczykiem i córką Marysią.

Martyna Wojciechowska szczerze o adoptowanej córce Kabuli
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany