Karolina Pilarczyk

i

Autor: archiwum prywatne

Podwójne zwycięstwo Karoliny Pilarczyk!

2019-06-04 3:13

To jest jej czas! Karolina Pilarczyk najbardziej znana drifterka, która jako jedyna kobieta z Europy jeździ w amerykańskiej lidze driftingowej, europejskie rundy wygrywa jedną po drugiej. Właśnie odbyły się zawody 3 i 4 rundy europejskiej ligi driftu.

Trzecia runda zawodów rozegrana we włoskiej Modenie, była dla Karoliny Pilarczyk niezwykle udana. Tor, który być może dla niektórych jest trudy, Karolinie dał pełne spektrum zaprezentowania swoich drifterskich umiejętności.

- Lubię ten tor, bo jest wymagający ale to tylko sprawia, że nie mogę sobie pozwolić na chwile rozproszenia. Nie było przejazdu, który nie sprawiłby mi radości i satysfakcji. Predator spisywał się wspaniale, o co zadbał Mariusz Dziurleja, mój team manager. Razem stworzyliśmy trio nie do pokonania - śmieje się Karolina.

Rzeczywiście tak było, bowiem Karolina nie dała szans swoim rywalkom w serii Queen Of Europe, pokazując. Pierwsze miejsce na podium było potwierdzeniem jej wspaniałych przejazdów, ciężkiej pracy i wymagającej rozgrywki, bowiem rywalki, dysponujące równie potężnymi samochodami także ambitnie walczyły o zwycięstwo. Tuż po włoskiej Modenie przyszedł czas aby podnieść poprzeczkę w zawodach King Of Europe/Queen of Europe.

Francuskie La Chapelle: Trasa 4 rundy, która odbywała się we Francji w La Chapelle , przebiegała nie na torze a po a krętych, górskich drogach w Alpach Francuskich. „Trudna runda górska zawsze daje dużo adrenaliny - tu każdy błąd kończy się poważnym uszkodzeniem auta, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem” mówiła przed kwalifikacjami Karolina.

- Auto spisuje się znakomicie, zostało gruntownie sprawdzone po zawodach w Modenie, więc nie powinno być niespodzianek - walczymy o utrzymanie 1-go miejsca w lidze kobiecej - dodał Mariusz Dziurleja.

Ich przewidywania spełniły się w 100 %! Karolina zaliczyła kwalifikacje wśród najlepszych zawodników oraz po raz kolejny zdobyła pierwsze miejsce w kobiecej lidze europejskiego driftu, umacniając tym samym swoją pozycję w klasyfikacji generalnej tej konkurencji. Auto spisało się dobrze, Karolina była w bardzo dobrej formie, dlatego choć nie było łatwe, wszystko skończyło się kolejnym, w pełni zasłużonym zwycięstwem! Niestety dla wielu zawodników zawody skończyły się nie tak udanie. Kilka samochodów zostało mocno uszkodzonych w wyniku wypadków do jakich dochodziło na trasie.

Karolina Pilarczyk

i

Autor: archiwum prywatne

- Tutaj jazda jest niezwykle ciężka, myślę, że to najtrudniejsza trasa z jaką przyszło mi zmierzyć się w dotychczasowej karierze. Na szczęście dla mnie skończyła się dobrze - powiedziała Karolina po zawodach.

Cóż drift czasami bywa ruletką, nawet najlepszym zawodnikom zabraknie odrobiny szczęścia, nastąpi chwila dekoncentracji zawodnika i auto może ulec wypadkowi. Na szczęście nasza zawodniczka jest w doskonałej formie. Wysokie noty w rankingach Karolina wysoko uplasowała się także w klasyfikacji generalnej, po czterech rundach tegorocznych zawodów, Karolina Pilarczyk znajduje się na 10 pozycji wśród najlepszych drifterów z Europy ! oraz na pierwszej pozycji wśród driftującej płci pięknej. Oby tak dalej!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany