Jacek Borkowski zakochany

i

Autor: instagram Jacek Borkowski zakochany

Pogodynka rozstała się z Borkowskim? Jej komentarz nie pozostawia wątpliwości

2018-12-04 9:02

Paulina Koziejowska (36 l.) i Jacek Borkowski (59 l.) przez trzy miesiące byli jedną z najbardziej medialnych par w polskim show-biznesie. Wspólne okładki, wizyty w programach śniadaniowych, zdjęcia na profilach w Internecie. Ostatnio jednak pojawiły się plotki mówiące o ich rozstaniu. Pogodynka, mając dość nieprawdziwych informacji, wydała oświadczenie. 

To był niezwykle intensywny związek. Zaledwie po kilku tygodniach znajomości, para planowała ślub, dziecko. Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie zburzyć ich szczęścia. Niestety, kilka dni temu zaczęły pojawiać się plotki, że w ich związku pojawił się kryzys, którego nie byli w stanie pokonać. Aktor za plecami swojej ukochanej miał flitować z innymi kobietami, a ona go na tym przyłapała. Oboje konsekwentnie nie komentowali sytuacji. Do teraz. Paulina wydała oświadczenie w którym przyznała, że jej relacja z aktorem to już przeszłość. Trzeba jednak przyznać, że zachowała przy tym klasę.

- To były dla mnie trzy fascynujące miesiące życia. Niestety nasze drogi się mijają. Jacek jest cudownym człowiekiem, świetnym ojcem, super kompanem i bardzo dobrym aktorem. Dlatego mówię stop hejtowi i wszelkim obraźliwym komentarzom na jego temat. Nie wylewajcie pomyj, bo znacie go tylko z mediów. Pamiętajcie też o tym, że wszystkie artykuły i komentarze czytają także jego dzieci. Ja życzę Jackowi wszystkiego co najlepsze i zawsze będę mile wspominać wspólne chwile... - napisała na instagramie Paulina.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE