Łzy wzruszenia! Gwiazdy w Skolimowie oglądają premierę programu

i

Autor: materiały promocyjne Łzy wzruszenia! Gwiazdy w Skolimowie oglądają premierę programu

Rozdzierające serca nagranie

Polały się ŁZY! Tak gwiazdy w Skolimowie zareagowały na nasz film

2023-01-24 6:12

W Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie odbyła się premiera pierwszego odcinka serialu dokumentalnego „Gwiazdy w Skolimowie”, w którym największe gwiazdy opowiedziały swoje historie i pokazały, jak na co dzień mieszkają. Podczas emisji programu nie zabrakło łez wzruszenia, uścisków, wdzięczności i gromkich braw. – Ten odcinek bardzo nas wszystkich do siebie przybliżył - mówi pani Ryszarda Gozdowska. Zobaczcie wideo.

Dom aktora w Skolimowie otworzył przed nami swoje drzwi. Wybitni aktorzy, piosenkarze, tancerze, reżyserzy czy dyrektorzy teatrów w rozmowie z Moniką Tumińską, wrócili wspomnieniami do lat swojej młodości i opowiedzieli przed kamerami o swoim życiu zawodowym, a także prywatnym. Pierwszy, premierowy odcinek nasza dziennikarka postanowiła obejrzeć wspólnie z mieszkańcami tego wyjątkowego domu. - Obejrzałam pierwszy odcinek programu i jestem bardzo wzruszona, a jednocześnie bardzo szczęśliwa. To było coś wspaniałego. Wspominaliśmy ludzi, których już nie ma, wielkich artystów i pokazaliśmy nasz dom. Coraz więcej artystów zgłasza się, bo też chcą być nagrani. Chcą powiedzieć o swojej pracy artystycznej i o swoim pobycie tu u nas. My jesteśmy jedną wielką rodziną. Niekoniecznie się kochamy, ale bardzo się lubimy. Ten odcinek bardzo nas wszystkich do siebie przybliżył. Bardzo dziękujemy z całego serca - mówi pani Ryszarda Gozdowska (87 l.), która była bohaterką tego odcinka. - Bardzo mi się podobał pierwszy odcinek. Ten nasz dom w parku, w tej zieleni wygląda pięknie - dodaje tancerka Mazowsza, Maria Czerwonkówna- Resler.

Na widowni zasiadł również pionier telewizji, Piotr Friedrich (92 l.), który był zachwycony programem. - Jako reżyser, scenarzysta, który takich programów zrobił sporo, mogę pogratulować pani Monice - mówi zachwycony.

Drugi odcinek programu „Gwiazdy w Skolimowie” swoją premierę będzie miał już jutro o godz. 18 na YouTubie Super Express ROZRYWKA. Gwiazdami odcinka będą aktorka Agnieszka Byrska-Zaczyk (89 l.) i tenor Zdzisław Zaczyk (97 l.).

ŁZY wzruszenia! Gwiazdy w Skolimowie oglądają siebie na ekranie

Podobno mamy tyle lat, na ile się czujemy...

Posłuchaj, co zrobić, żeby CZUĆ SIĘ MŁODZIEJ!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają