Półnaga Natasza Urbańska w nowym wideo! A jaka agresywna! Takiej jej nie znacie

2022-07-14 12:55

Natasza Urbańska idzie jak burza. Do sieci trafił właśnie jej nowy teledysk do piosenki "Let me lie". I trzeba przyznać, że publiczność Nataszy raczej jeszcze jej takiej nie widziała. Piosenkarka jest w klipie zadziorna i agresywna, a od jej seksownych stylizacji nie można oderwać wzroku. Zobaczcie sami. Będzie hit?

Natasza Ubrańska

i

Autor: mat. pras. Natasza Ubrańska

Natasza Urbańska ma dobry czas. Najpierw wydała dobrze przyjętą zarówno przez fanów jak i krytyków płytę "Rajd 44", na której królowały bluesowe brzmienia. Później wygrała nowy program TVN "Mask singer", a do tego swoją premierę na Netliksie miał film "365 dni: Ten dzień", który podbija świat, a Natasza gra w nim rolę zazdrosnej kobiety - Anny. 

NIE PRZEGAP: Natasza Urbańska pokazała więcej niż w Playboyu! Bluzka nic nie zasłoniła [GALERIA]

Jak widać na Instagramie Nataszy, artystka cieszy się coraz większym zainteresowaniem osób zza granicy. Dlatego w przeciwieństwie do w całości polskojęzycznej płyty swój nowy singiel postanowiła więc nagrać po angielsku. Jak czytamy w informacji prasowej, Natasza niedługo wyda minialbum czyli EP-kę. "Natasza otwiera nowy, muzyczny rozdział. We współpracy z Hotelem Torino (Patryk Kumór, Dominic Buczkowski) powstaje anglojęzyczna EP-ka artystki" - dowiadujemy się.

W sieci jest już teledysk do piosenki "Let me lie". Natasza Urbańska jest w nim wyjątkowo seksowna i zadziorna. Jeszcze nigdy jej takiej nie widzieliśmy.

Zobaczcie sami:

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki