Bardzo odważne

Półnaga Wieniawa w sieci! Prawie wszystko widać. Zobaczcie, zanim zdjęcia znikną!

2023-02-01 15:30

Julia Wieniawa (24 l.) jest jedną z najpopularniejszych młodych aktorek w Polsce, jeśli nie najpopularniejszą. Gra, tańczy, śpiewa, recytuje - Wieniawa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony mediów, fanów i producentów różnych produkcji. Teraz w sieci pojawiły się jej półnagie zdjęcia! Prawie wszystko na nich widać. Ludzie spekulują nawet, że zdjęcia wkrótce znikną, bo mogą okazać się zbyt odważne. Zresztą, sami oceńcie. Zobaczycie je poniżej.

Julia Wieniawa szturmem podbija polski show biznes. Złośliwi mawiają, że młoda aktorka za chwilę wyskoczy im z lodówki! Można ją podziwiać w filmach, serialach, na bilbordach, plakatach, w teatrze, a nawet w radiu, bo Wieniawa nagrała już sporo muzycznych utworów. Media nieustannie donoszą również o jej życiu prywatnym, zresztą sama Wieniawa nie stroni od tego, by to życie pokazywać. Tym razem jednak sprawa dotyczy czegoś zupełnie innego. W sieci pojawiły się bowiem półnagie zdjęcia młodej aktorki! Widać na nich prawie całe ciało Wieniawy, a piersi ledwo przysłania prześwitujący materiał. Niektórzy żartują, że trzeba te fotki szybko zobaczyć, zanim znikną z sieci. Poznajcie szczegóły i zobaczcie zdjęcia - pokażemy je Wam poniżej.

Półnaga Wieniawa w sieci! Prawie wszystko widać. Zobaczcie, zanim zdjęcia znikną!

Julia Wieniawa zdjęcia wrzuciła konkretnie na Instagrama. Czy jednak platforma uzna, że są zbyt odważne? Zdarzało się tak w przeszłości, więc nie wiadomo, czy w tym przypadku też tak nie będzie. Trzeba bowiem powiedzieć wprost, że Wieniawa aż tak odważnych zdjęć jeszcze w sieci nie publikowała.

"Jak już wiecie niedawno zostałam oficjalną ambasadorką marki Intimissimi. Jestem cała w emocjach, bo właśnie dziś ruszyła nasza kampania walentynkowa! Szukajcie mnie na witrynach w sklepach Intimissimi", napisała Julia Wieniawa.

Zdjęcia można więc zobaczyć zarówno w sieci, jak i na żywo, ale z witryn sklepów przy okazji zakończenia współpracy czy promocji zapewne też wkrótce znikną. Fani Wieniawy mają więc niepowtarzalną okazję, by je zobaczyć, zanim będzie za późno.

Zobaczcie poniżej!

Sprawdź również galerię zdjęć: Julia Wieniawa królową reklamy

Sonda
Julia Wieniawa jest dobrą aktorką?
Julia Wieniawa pozdrawia czytelników "Super Expressu"

Co jest w życiu NAPRAWDĘ ważne, a na co lepiej "machnąć ręką"?

Posłuchaj rad Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany