Barbara Kurdej-Szatan dostała pracę w Polsacie?! Nie uwierzycie, co ma tam robić!

2021-11-16 12:48
Polsat zatrudnił Barbarę Kurdej-Szatan?!
Autor: AKPA Polsat zatrudnił Barbarę Kurdej-Szatan?!

Barbara Kurdej-Szatan mierzy się z poważnymi konsekwencjami swojego wulgarnego i agresywnego wpisu dotyczącego sytuacji na granicy. Aktorka została wyrzucona z serialu "M jak miłość", a Jacek Kurski wydał oświadczenie, w którym zapewnił, że TVP nie będzie już z nią współpracować. W mediach pojawiły się doniesienia, że również Polsat postawił krzyżyk na wulgarnej celebrytce. Okazuje się, że to nieprawda. Plotkarski portal donosi, że Barbara Kurdej-Szatan dostała tam pracę. Nie uwierzycie, co ma robić!

Kilka dni temu Pudelek informował, że po aferze z wulgarnym wpisem o straży granicznej, Polsat zrezygnuje ze współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan, tuż po zakończeniu nagrań do "Twoja twarz brzmi znajomo".

- Nie było takich pomysłów, żeby rozważać obecność Kurdej-Szatan w jakimkolwiek programie rozrywkowym innym niż "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nie sądzę, żeby po tych aferach współpraca była mocniej kontynuowana - zdradziła im osoba z produkcji programu.

NIE PRZEGAP: W środku nocy przyłapali żonę Bosaka w objęciach innego! Ledwo minął rok od ich ślubu, a tu coś takiego...

Tymczasem jedna z pracowniczek stacji w rozmowie z Plotkiem ujawniła, że Polsat wcale nie zamierza rezygnować z kontrowersyjnej celebrytki.

- Basia Kurdej-Szatan jest bezpieczna w Polsacie. Została nawet zaproszona do świątecznego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo" - powiedziała portalowi.

Na tym nie koniec, Barbara Kurdej-Szatan została też zatrudniona na sylwestra organizowanego przez telewizję Polsat.

- Basia ma nadal wystąpić na Sylwestrze Polsatu. Nie jestem jednak pewna, czy poprowadzi wydarzenie, czy wystąpi na scenie, by zaśpiewać - ujawnia.

Okazuje się, że aktorka może liczyć na protekcję szefowej telewizji Polsat. Nina Terentiew bardzo lubi się z Barbarą i będzie jej bronić.

- Na przykładzie Michała Wiśniewskiego czy Roberta Janowskiego widać, że jeżeli Nina Terentiew kogoś lubi, to broni tej osoby. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i możemy popełnić błąd lub zrobić coś nie tak. Robert nie poniesie konsekwencji za pokazanie maski. Zdarzyło się. Ludzki błąd. Terentiew wspiera też Wiśniewskiego, mimo afery SKOK Wołomin - zdradza informatorka.

NIE PRZEGAP: Wstrząsające szczegóły śmierci Kamila Durczoka. "To była kwestia kilku godzin"

Sonda
Czy Basia Kurdej-Szatan powinna ponieść konsekwencje za wpis o Straży Granicznej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE