W środku nocy przyłapali żonę Bosaka w objęciach innego! Ledwo minął rok od ich ślubu, a tu coś takiego...

2021-11-15 13:27

Marcin Bosak i Maria Dębska pobrali się w sierpniu ubiegłego roku. Wygląda na to, że ich wielka miłość przechodzi poważny kryzys. Znajomi pary donoszą, że nie mieszkają już razem. Tymczasem żona gwiazdora "M jak miłość" została przyłapana w środku nocy z innym mężczyzną. Na opublikowanych zdjęciach widać, że nie szczędzili sobie czułości... Poznajcie szczegóły.

Marcin Bosak, aktor znany m.in. z serialu "M jak miłość", zaledwie po dwóch miesiącach znajomości oświadczył się Marii Dębskiej. Jeszcze na początku tego roku para zapewniała, że świetnie się dogadują i nigdy się sobą nie nudzą. Oboje przekonywali o swojej wielkiej miłości. W ostatnim czasie w mediach zaszumiało, bo gwiazdor przestał pokazywać się z żoną. Maria Dębska na festiwalu w Gdyni odebrała nagrodę dla najlepszej aktorki za rolę Kaliny Jędrusik w filmie "Bo we mnie jest seks". Nie odpowiadała na pytania o powód nieobecności męża.

NIE PRZEGAP: "Piękni i młodzi" zdradzają żony na potęgę i mają CHOROBY WENERYCZNE?! Szczegóły odbierają mowę!

Po sukcesie w Gdyni zebrała mnóstwo gratulacji w mediach społecznościowych od kolegów i koleżanek po fachu. Wielu zwróciło uwagę, że Marcin Bosak nie pogratulował jej nagrody. Wtedy znajomi pary donieśli tygodnikowi "Świat i ludzie", że małżeństwo nie mieszka już razem.

- Było między nimi dużo nieporozumień i spięć. Oboje lubią stawiać na swoim. Bywa, że ponoszą ich emocje. Wydawało się, że miłość wytrzyma... a jednak - zdradza znajomy pary.

Teraz w "Twoim Imperium" ukazały się zdjęcia, na których widać Dębską w objęciach innego. Aktorka bawiła się ze znajomymi w modnym, nocnym klubie w Warszawie. Towarzyszył jej znany dziennikarz muzyczny, Stanisław Trzciński. Para nie szczędziła sobie czułości...

- Ze Stanisławem Trzcińskim głęboko patrzyli sobie w oczy, wymieniali uśmiechy, szeptali do ucha, aktorka pozwoliła mu na czułe gesty, wręcz intymne. W jego objęciach czuła się komfortowo, nie było jej spieszno, żeby się uwolnić. Na koniec wieczoru dziennikarza zastąpił piosenkarz Wojciech Gąssowski, który odwiózł aktorkę do domu - czytamy w tygodniku.

Na zdjęciach widać też, jak dziennikarz czule przytula aktorkę głaszcząc ją po włosach. Myślicie, że jej małżeństwo z Bosakiem jest już skończone?

NIE PRZEGAP: Barbara Kurdej-Szatan dostała pracę w Polsacie?! Nie uwierzycie, co ma tam robić!

Sonda
Czy według ciebie M jak miłość to dobry serial?

Galeria powyżej: W rytmie serca. Maria Dębska i Marcin Bosak pierwszy raz razem na wakacjach - ZDJĘCIA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE