Kto jeszcze kocha królową popu?

Polskie gwiazdy na koncercie Beyonce. Pod sceną szaleli Wieniawa, Ogrodnik i Roxie

2023-06-28 15:37

Koncert Beyonce przyciągnął na Stadion Narodowy tłumy fanów. Wśród nich można było wypatrzeć sporo rodzimych gwiazd. Wiele z nich pochwaliło się także udziałem w wydarzeniu w swoich social mediach. Królowej popu na żywo słuchali między innymi Roxie Węgiel, Julia Wieniawa i Dawid Ogrodnik. Zobaczcie w galerii kogo jeszcze można było spotkać na imprezie.

Koncert Beyonce to jedna z największych atrakcji tegorocznych wakacji. Artystka w trakcie trasy koncertowej promującej jej ubiegłoroczny krążek "Renaissance World Tour" zaplanowała w naszym kraju dwa koncerty. Pierwszy już za nami - odbył się we wtorek, 27 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Kolejny już dziś w tym samym miejscu. Gwiazda zapełniła podwójnie stadion w kilka chwil.

Polskie gwiazdy na koncercie Beyonce

Przy okazji koncertu Beyonce do Warszawy przyjechały światowe gwiazdy. Wśród publiczności wypatrzyć można było m.in Zendayę i Toma Hollanda, a także Lizzo. Ale prawdziwie dopisały rodzime gwiazdy, które już przed koncertem chętnie prezentowały w mediach społecznościowych swoje stylizacje na tę wyjątkowa okazję. Kto z naszego polskiego show-biznesowego podwórka podziwiał królowa popu na żywo?

Na koncert wybrała się Julia Wieniawa w świetnej, kosmicznej stylizacji w kolorze starego srebra, była Roxie Węgiel w przeźroczystej czarnej sukience i  Sonia Bohosiewicz w skromnej małej czarnej na cienkich ramiączkach. Z kolei Olga Bołądź postanowiła nie wyróżniać się zanadto z tłumu i na koncert założyła koszulkę z wizerunkiem Beyonce na froncie i swoim nazwiskiem na plecach koszuli. Do niej dopasowała czarne szerokie spodnie i sportowe buty.  Jessica Mercedes wybrała skromny zestaw składający się ze spodni, koszulki i żakietu w kolorze czarnym. Na koncercie czujni internauci wypatrzyli także Izę Janachowską, Paulinę Smaszcz i Dawida Ogrodnika.

Zobacz w galerii, które polskie gwiazdy były na koncercie Beyonce

Oto największe hity Beyonce
Sonda
Lubisz piosenki Beyonce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany