Tylko u nas!

Postarzyli Majkę Jeżowską aż o 20 lat! Tak wygląda w filmie erotycznym. Mamy zdjęcia

2023-03-12 13:50

Wielka gwiazda piosenek dla dzieci dostała rolę w filmie… erotycznym. W marcu do kin trafiła produkcja „Pokolenie Ikea”, w której Majka Jeżowska (63 l.) debiutuje na wielkim ekranie. Piosenkarka gra matkę głównego bohatera i, jak się okazuje, potrzebowała specjalnej charakteryzacji, bo wyglądała… za młodo. Zobaczcie, jak wygląda postarzona Majka Jeżowska.

Majka Jeżowska już 20 lat temu zagrała w filmie na podstawie książki "Karolcia". Występowała w nim u boku oscarowej aktorki z Hollywood - samej Faye Dunaway. Ostatecznie jednak prace nad filmem nie zostały ukończone i nigdy nie ujrzał on światła dziennego. Dlatego prawdziwy debiut Majki następuje dopiero dziś. Zagrała rolę mamy głównego bohatera w filmie erotycznym "Pokolenie Ikea". Okazało się, że piękną artystkę trzeba było postarzyć do tej roli.

Majka Jeżowska w filmie "Pokolenie Ikea"

– W zdjęciach retrospekcyjnych, przedstawiających wydarzenia sprzed 20 lat, wyglądam tak, jak wyglądam naprawdę. Nie mogłam wyglądać tak samo po tych 20 latach, więc trzeba mnie było trochę postarzeć – tłumaczy nam Majka.

Potrzebna więc była specjalna charakteryzacja.

– Zrobili mi okropne zmarszczki! Nienawidzę ich za to – śmieje się gwiazda. – Na twarz wylewa się jakiś klej, który ściąga skórę, w związku z czym ona się marszczy. Nałożono mi go pod oczami i na czole – ujawnia artystka.

Majka Jeżowska podkreśla, że nie miała z tym żadnego problemu.

– Nie zawsze muszę wyglądać pięknie. Nie jestem tam Majką Jeżowską, tylko mamą głównego bohatera. To było fajne wyzwanie – mówi.

A jak było zobaczyć siebie o wiele starszą?

– Skupiłam się na tym, by jak najlepiej zagrać moje sceny i być tą postacią. I myślę, że wyszło to fajnie. Czekam, co powiedzą widzowie – ekscytuje się Jeżowska.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda postarzona o 20 lat Majka Jeżowska.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany