Majka Jeżowska

i

Autor: AKPA / Niemiec

Jest bardzo niska

Majka Jeżowska zdradziła, ile wynosi jej emerytura! "Wiedziałam, że taką dostanę"

2023-02-20 12:00

25 maja Majka Jeżowska skończy 63 lata, więc już od niespełna trzech lat pobiera emeryturę. Choć wiele gwiazd narzeka, że ich świadczenia są bardzo niskie, artystka podkreśla, że mimo że otrzymuje grosze, nie będzie zachowywać się jak inni. "Byłam zawsze niezależną, samozatrudniającą się osobą i mam, co mam" - stwierdza.

Majka Jeżowska pozostaje aktywną zawodową gwiazdą, koncertując i pojawiając się od czasu do czasu na branżowych imprezach. I choć chętnie pojawia się również w studiach programów telewizyjnych, gdzie udziela wywiadów, mogłaby przestać pracować, ponieważ jest emerytkę. Niestety, gdyby nie dorabiała, trudno byłoby jej prowadzić życie na poziomie, dostając miesięcznie takie niskie świadczenie!

Majka Jeżowska zdradziła, ile wynosi jej emerytura! "Wiedziałam, że taką dostanę"

Majka Jeżowska udzieliła nowego wywiadu. Podczas rozmowy z magazynem "Wprost" zgodziła się poruszyć temat swojej emerytury. Wyznała, że ma świadomość tego, jak żyła, dlatego nie jest zdziwiona, że jej świadczenie emerytalne jest tak niskie.

- Tylko żeby potem nie było, że ja narzekam, bo wiedziałam, że taką emeryturę dostanę. Nigdy nie pracowałam dla nikogo, nigdy nie byłam zatrudniona na etacie. Jedyne punkty, za które mi się należy, to, że urodziłam dziecko i studiowałam.

Dziennikarka nie dała za wygraną i po konkretnym pytaniu, ile wynosi emerytura artystki, uzyskała odpowiedź.

- Niecały tysiąc. Byłam zawsze niezależną, samozatrudniającą się osobą i mam, co mam.

Uważacie, że Majka Jeżowska dobrze zrobiła, nie pracując na etacie i nie odprowadzając składek? TUTAJ przeczytacie więcej na temat niskich emerytur gwiazd.

Sonda
Majka Jeżowska chce zmienić imię. Ma to sens po tylu latach?

Martyna Wojciechowska wyznała Marcinowi Mellerowi, że jest control freakiem i... wyrzucili ją z przedszkola!

Co jeszcze zdradziła? POSŁUCHAJ najnowszego odcinka podcastu MELLINA!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają