Poważna sprawa! Kasia Cichopek apeluje do kobiet. Musiała wyłączyć komentarze

2023-10-03 16:38

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek i osobowości telewizyjnych. Jej konto na Instagramie śledzi już ponad pół miliona osób. Aktorka wykorzystała swoje zasięgi, aby zaapelować w ważnej sprawie. Musiała nawet wyłączyć komentarze! Zobaczcie, co to takiego!

Cichopek apeluje do kobiet

i

Autor: Akpa & Instagram Cichopek apeluje do kobiet

Katarzyna Cichopek to kobieta wielu talentów i żadnej pracy się nie boi. Nie tylko gra w serialu "M jak miłość", ale również z sukcesami prowadzi program "Pytanie na śniadanie". Miała nawet swój własny program, w którym aranżowała wnętrza. Dodatkowo ma również firmę, która bardzo dobrze prosperuje. Na Instagramie obserwuje ją prawie 600 tysięcy użytkowników. Właśnie na Instagramie zaapelowała we wtorek do swoich obserwatorek. Musiała nawet wyłączyć komentowanie!

Kasia Cichopek zwraca się do kobiet z poważną sprawą! Wyłączyła komentarze

Kasia Cichopek we wtorek na swoim profilu na Instagramie postanowiła nagrać i skierować kilka słów do swoich obserwatorek. Tematem było zachęcenie ich do pójścia na zbliżające się wybory.

- Kieruje moje słowa przede wszystkim do Was dziewczyny. Nie odpuszczamy. Idziemy na wybory. Liczę na Was. Nie będę Wam mówiła na kogo macie głosować. Ważne, abyście poszły i zagłosowały w zgodzie ze sobą i swoim sercem - powiedziała Kasia Cichopek na swoim Instagramie.

Polityka to bardzo drażliwy temat, zatem nic dziwnego, że aktorka zdecydowała się na wyłączenie komentarzy przy swoim wideo.

Zobacz poniższą galerię:

Katarzyna Cichopek ujawniła jak w M jak miłość uczczą pamięć zmarłego aktora. Pokazała co czeka Zduńskich!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany