Poznaj niepokorne uczestniczki "Projekt Lady 6"! To one zawalczą o nowe życie [GALERIA]

2021-10-15 22:44
Projekt Lady 6. Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Facebook @Projekt Lady TVN 7 Projekt Lady 6. Małgorzata Rozenek-Majdan

8 października swoją premierę miał nowy sezon kontrowersyjnego show "Projekt Lady". Dwanaście uczestniczek zamieszkało w nowym miejscu - XIX-wiecznym pałacu w Ojrzanowie. W reality show wciąż niezmienny pozostaje skład mentorski! Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska z ogromną cierpliwością i konsekwencją walczyć będą o nowe życie niepokornych pań. Poznajcie uczestniczki 6. edycji "Projektu Lady".

Za nami drugi odcinek cieszącego się popularnością reality show, emitowanego na antenie TVN7 w każdy piątek o 20:00. Przybycie uczestniczek "Projektu Lady" zawsze okazuje się niezapomnianym przeżyciem dla mentorek: Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej. Tym razem nie mogło być inaczej! Panie przyjechały do pałacu w Ojrzanowie w stanie jednoznacznie wskazującym na spożycie. I to nie byle jakie! To, co wydarzyło się później, bez cienia wątpliwości można określić grubym melanżem. Przeczytacie o tym w artykule: Najbardziej niepokorne uczestniczki w historii "Projekt Lady". Gruba impreza skończyła się tragicznie. Kolejny odcinek odbył się bez alkoholu, ale nie zabrakło wyzwań. We wszystkim uczestniczki wspierała prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan.

Projekt Lady 6. Kim są uczestniczki?

Od pierwszego odcinka produkcja powoli przybliża widzom sylwetki uczestniczek, które odważyły się wziąć udział w show i podjąć próbę zmiany swojego życie. Panie powoli poznają mentorki oraz współmieszkanki pałacu. Choć wszystkie wyglądają na pewne siebie i przebojowe młode kobiety, pozory mylą! Podczas pierwszych paneli uczestniczki, pod okiem mentorki Tatiany, odsłaniają te strony siebie, o których imprezowi znajomi nie mają pojęcia. Bo za każdym złamanym życiem, stoi trudna, pełna bólu przeszłość. W przypadku bardzo młodych uczestniczek "Projektu Lady", traumatyczna przeszłość to najczęściej bolesne dzieciństwo, w którym zabrakło wsparcia, czułości i miłości. W piątkowym odcinku dziewczyny dokańczały zdania proponowane przez mentorkę. Wszystkie dotyczyły dzieciństwa. To skłoniło przyszłe damy do szczerych wyznań. Spotkania z Panią Tatianą najczęściej kończą się morzem oczyszczających dusze łez.

NIE PRZEGAP: Wielkie zmiany w Projekcie Lady 6! Program znika z TVN, ale zaskakuje nie tylko zmiana stacji. Kiedy premiera?

Zobacz, co wiemy o uczestniczka "Projektu Lady 6". Zajrzyj do poniższej galerii!

Projekt Lady 6. Co wydarzyło się w drugim odcinku?

Poza wzruszającymi zajęciami z mentorką Tatianą, panie zjadły śniadanie z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Podczas gdy prowadząca starała się opowiadać uczestniczkom, w pełnych patosu słowach, o celach programu, Katarzyna próbowała jeść. Niejednokrotnie prosiła koleżanki o podanie talerza bądź koszyka z pieczywem. To rozgniewało Rozenek! - Ty ciągle gadasz jak ja mówię! Non stop. [...] Rozmawiamy o ważnych rzeczach, spróbuj chociaż udawać skupioną - zagrzmiała. - Ja tam, przyznam szczerze, nie widzę swojego błędu - skomentowała uwagę prowadzącej zuchwała uczestniczka. Zanim jednak zasiadły do śniadania, obudził ich Qczaj! Trener przygotował dla uczestniczek pełną energii pobudkę. To nie spodobało się Zuzannie. W bardzo wulgarny sposób skomentowała sytuację.

SPRAWDŹ: Twarz Małgorzaty Rozenek z bliska! Widać jej prawdziwy wiek

Projekt Lady 6. Kto odpadł w 2. odcinku?

Wydarzenia tego tygodnia skłonił mentorki do nominowania zarówno Kasi, jak i Zuzi. Ostatecznie, decyzja mentorek była zaskakująca! Postanowiły dać dziewczynom drugą szansę. Skład "Projektu Lady" pozostał niezmieniony. Tym razem nikt nie opuścił pałacu.

Sonda
Oglądasz "Projekt Lady"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE