Tylko u nas

Poznaliśmy kulisy rozstania Dody i Dariusza Pachuta. To piosenkarka rzuciła podróżnika! W tle... znany raper!

2023-08-09 4:35

To naprawdę już koniec. Jak potwierdził "Super Express", Doda (39 l.) i Dariusz Pachut (37 l.) nie są już razem. Piosenkarka zdecydowała się zakończyć związek z podróżnikiem. Jednym z powodów były ograniczenia jakie były już ukochany nakładał na jej projekty zawodowe. - Doda ceni swoje zdrowie psychicznie i wyciągnęła lekcję z przeszłości. Dlatego podjęła taką decyzję - słyszymy.

W połowie lipca gruchnęła wieść, że Doda i podróżnik nie są już razem - przestali obserwować się na Instagramie, zaczęły też znikać ich wspólne zdjęcia. Żadne z nich jednak nie komentowało sytuacji. Do czasu. W poniedziałek na profilu Pachuta znalazło się oświadczenie. "Nie chciałem i nie chcę być celebrytą. Nigdy nie zależało mi, aby być na ściankach, żyć w blasku fleszy i prowadzić życie związane z show-biznesem (...). Pokazując swoje szczęście, poszliśmy w całkowicie złą stronę... do, której nigdy nie powrócimy..." - napisał, dając do zrozumienia, że jego relacja z Dodą to już przeszłość. Potwierdzają to także nasze źródła.

Dlaczego rozpadł się związek Dody i Dariusza Pachuta?

Kryzys w ich związku zaczął się kilka tygodni temu, kiedy artystka została zaproszona do współpracy przy nowym utworze Smolastego (28 l.). Według scenariusza, w teledysku pojawiały się naprawdę gorące sceny. Osoba z produkcji potwierdziła nam, że do managera rapera zostało przesłane pismo w imieniu Dody, w którym podkreślono, że ma ona pewne ograniczenia i wytyczne od swojego chłopaka ze względu na jego zazdrość. - Pojawiło się tam zdanie, że Doda będzie miała duże nieprzyjemności w domu, jeżeli będzie odgrywać sceny uczuciowe z raperem, w piosence, która opowiada o miłości - słyszymy. - Doda nie mogła w pełni wykonać swojej pracy według scenariusza - dodaje osoba z produkcji. Był to jednak tylko jeden z powodów, dla których podjęła decyzję o rozstaniu. Teraz artystka chce jak najszybciej zapomnieć o tym, co ją spotkało i skupić się na pracy.

Efekty pracy Smolastego i Dody poznamy na dniach.

„Doda. Dream show” obnaży Rabczewską? „Nie to, że znudziła mi się maska zimnej suki… nie wstydzę się swoich łez, frustracji ani porażek”
Sonda
Będziesz oglądać program "Doda. Dream show"?
Listen on Spreaker.