Poznaliśmy nową uczestniczkę "Tańca z gwiazdami"?! Wygrała już kilka programów

2021-10-11 20:00
Roksana Węgiel szykuje się na Taniec z gwiazdami
Autor: Akpa Roksana Węgiel szykuje się na Taniec z gwiazdami

Pod koniec miesiąca poznamy zwycięzcę dwunastej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.Tymczasem już teraz wiadomo, kto najprawdopodobniej zatańczy w kolejnej, którą zobaczymy wiosną. Wygadała się Paulina Sykut-Jeżyna, prowadząca show. Będziecie zaskoczeni. To prawdziwa gwiazda, która ma już na koncie spore osiągnięcia w tego typu programach!

Na korytarzach Polsatu od kilku tygodni mówi się o tym, że uczestniczką nowej edycji tanecznego show będzie Roksana Węgiel (16 l.) - zwyciężczyni „The Voice Kids”, Eurowizji Junior oraz tanecznego show TVP „Dance Dance Dance”. Wygadała się m.in. Paulina Sykut-Jeżyna (40 l.) w jednym z ostatnich odcinków, kiedy Węgiel wystąpiła jako gwiazda muzyczna odcinka. - Zaśpiewała Roksana Węgiel. A być może już niebawem zobaczymy ją w innej roli w programie - powiedziała tajemniczo. Jakby tego było mało - Roksana Węgiel powiedziała na swoim InstaStory, że jest za tym, żeby jej trenerem został Jakub Lipowski, który w tej edycji był partnerem młodej gwiazdki Internetu Kingi Sawczuk (20 l.).

Emil Stępień chce, żeby Doda miała pomnik! Wszystko za sprawą Nergala

Przejrzeliśmy Instagram Roksany Węgiel i wszystko wskazuje na to, że już zaczęła swoje przygotowania do wiosennej edycji. Młoda wokalistka intensywnie trenuje, a efektami dzieli się na swoim profilu. Gdyby faktycznie wystąpiła w programie to nie będzie jednak najmłodszą jego uczestniczką. Najmłodszą gwiazdą biorącą udział w show był bowiem Adam Zdrójkowski.

Patrząc na to jak Roksana Węgiel radziła sobie w programach w których brała udział - już dziś może myśleć o tym jak odbiera Kryształową Kulę.

Bożena Dykiel walczy z depresją. To straszne, co dzieje się w jej małżeństwie

Zobacz w galerii poniżej, jak piosenkarka szykuje się do ewentualnego występu w programie

SuperNova LIVE - Roksana Węgiel - materiał zza kulis
Sonda
Oglądasz "Taniec z Gwiazdami"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE