Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Zborowska

i

Autor: MIESZKO PIETKA / AKPA (2) Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Zborowska

Plejada gwiazd na premierze filmu "Miłość, seks i pandemia". Nie uwierzycie, jak ubrała się Anna Mucha! [Relacja, zdjęcia, wideo]

2022-02-01 20:56

We wtorek (1 lutego) o godzinie 20:00 odbędzie się premiera filmu "Miłość, seks i pandemia" w reżyserii Patryka Vegi. Gwiazdy gromadzą się na ściankach godzinę przed odtworzeniem filmu. Już sam zwiastun produkcji cieszył się gigantycznym zainteresowaniem i bił rekordy oglądalności na dwa tygodnie przed premierą. Nasi fotoreporterzy są na miejscu, zobaczcie ich relację z uroczystości.

"Miłość, seks i pandemia" to nowy film Patryka Vegi w iście gwiazdorskiej obsadzie. W produkcji wystąpiły m. in. Anna Mucha, Małgorzata Rozenek i Zofia Zborowska. Już po zwiastunie widać, że w filmie będzie bardzo dużo nagości. Żona Radka Majdana zaliczyła swój aktorski debiut i wystąpiła w wyjątkowo ostrych i odważnych scenach łóżkowych z innym, z których musiała się gęsto tłumaczyć. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki, gdy zobaczyli ostre sceny z jej udziałem.

- Największą odwagą w życiu jest pozwalanie sobie na realizację marzeń bez lęku przed oceną ludzi. Każdego dnia niesprawiedliwie mnie się ocenia, to jeszcze mam sobie odmawiać realizowania marzeń? Nigdy - broniła się Małgorzata Rozenek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

RELACJA Z PREMIERY "MIŁOŚĆ, SEKS I PANDEMIA"

19:00 na ściance zaczynają pojawiać się pierwsze gwiazdy. Zofia Zborowska zabrała na premierę męża Andrzeja Wronę. Do zdjęć pozują także: Ewelina Lisowska, Paulina Koziejowska, Weronika Lesiak, Eliza Gwiazda i Marlena Szmaja.

19:15 Na imprezie pojawiła się także Małgorzata Rozenek z Radkiem Majdanem. Już niebawem mąż będzie mógł zobaczyć swoją ukochaną w ostrej scenie seksu z innym. Perfekcyjna pani domu postawiła na czerń. Wszystkie elementy jej stylizacji są w tym kolorze. 

19:30: Anna Mucha gra w tym filmie jedną z głównych ról. Wciąż nie widać jej na premierze, mimo że jej koledzy z produkcji są tam już od 19:00.

19:50 Już za parę minut wszyscy skierują się na salę kinową, by obejrzeć nowy film Patryka Vegi. Spóźniona Anna Mucha bryluje na ściance. Aktorka również postawiła na czarną stylizację. Ma na sobie długą wieczorową suknię, która ma z jednej strony wyjątkowo głębokie rozcięcie aż do samego uda. Rękawy jej sukni zdobią frędzle.

19:55: Patrykowi Vedze towarzyszy na ściance jego żona Katarzyna. Słomińska od lat jest szefową produkcji filmów, które reżyseruje jej mąż. Para pobrała się w 2010 roku. Wspólnie wychowują troje dzieci.

20:00 Zebrani weszli już do sali kinowej, w której odbędzie się premierowy seans. Uroczystość prowadzi Filip Chazjer. 

20:30 Na scenie stoi Patryk Vega, który rozmawia z Filipem Chajzerem o tym, co zainspirowało go do produkcji filmu. Reżyser przyznał, że część wydarzeń napisało samo życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ ZDJĘĆ

Gwiazdy lśniły na premierze nowego filmu Vegi Miłość Seks & Pandemia

20:35: Na scenę po kolei wychodzą wywoływane z imienia i z nazwiska gwiazdy, które zagrały w filmie. O dziwo, Filip Chajzer zaprosił na scenę także Radka Majdana, który nie pojawia się w produkcji.

20:50 "Ja sama drżę i obawiam się, jak ten film ocenicie" - mówi Anna Mucha i dziękuje poszczególnym osobom, z którymi współpracowała na planie. Aktorka i Filip Chajzer życzyli zgromadzonym miłego oglądania, po czym włączono film. Nasza transmisja online dobiegła końca. Więcej materiałów o filmie "Miłość, seks i pandemia" znajdziecie na SE.PL.

Sonda
Czy masz zamiar obejrzeć w kinie "Miłość, seks i pandemię"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE