Prokop uderza w Tomasza Kammela! Zadrwił z jego sylwestrowych zapewnień

i

Autor: AKPA Prokop uderza w Tomasza Kammela! Zadrwił z jego sylwestrowych zapewnień

dzieje się!

Prokop uderza w Tomasza Kammela! Zadrwił z jego sylwestrowych zapewnień

2023-01-02 16:10

Występ zespołu Black Eyed Pease na Sylwestrze Marzeń w TVP odbił się wyjątkowo szerokim echem w sieci. Zagraniczni artyści pojawili się na scenie w tęczowych opaskach i wygłosili płomiennie przemówienie o tolerancji. Tomasz Kammel zapewniał na wizji, że zarówno strój, jak i przemówienie, było ustalone z władzami stacji. Marcin Prokop zadrwił z jego słów.

Sylwestrowy występ amerykańskich gwiazd odbił się wyjątkowo szerokim echem w mediach w całym kraju. Członkowie zespołu Black Eyed Pease pojawili się na scenie w tęczowych opaskach i wyrazili swoje wsparcie dla społeczności LGBT+. Tomasz Kammel zapewniał ze sceny, że wszystko to było uzgodnione ze stacją.

- I żeby ukrócić wszelkie spekulacje, wszystko było tak, jak umówione - na najwyższym poziomie włącznie z każdym elementem stroju! - przekonywał prezenter.

Nie wszyscy jednak uwierzyli w jego zapewnienia, a do grona takich osób z pewnością należy Marcin Prokop. Prezenter z konkurencyjnej stacji zadrwił z kolegi po fachu zabawnym wpisem na Instagramie. Marcin Prokop wrzucił do sieci swoje zdjęcie, do którego zapozował siedząc na motocyklu. Prezenter miał na sobie wściekle różowy garnitur, który zdecydowanie przyciąga wzrok.

- Żeby ukrócić wszelkie spekulacje, wszystko było umówione na najwyższym poziomie, włącznie z każdym elementem stroju - zadrwił Marcin Prokop. 

Wyszło zabawnie? Zobaczcie tę fotkę niżej.

Nasi Partnerzy polecają