Przerażona Kurdej-Szatan ze zwisającą skórą na twarzy: "ledwo panią poznaje"

2021-09-10 12:50
Barbara Kurdej-Szatan
Autor: AKPA Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zadziwiające zdjęcie. Z przerażoną miną prezentuje fanom swoją twarz z bliska. Niektórzy internauci nie mogli jej poznać. Skóra zwisa z jej twarzy. Zobaczcie, jak prezentuje się gwiazda "M jak miłość". Podzielcie się reakcją na ten widok.

Barbara Kurdej-Szatan bierze udział w najnowszej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka nie jest znana tylko z serialowych ról. Wielokrotnie brała udział w koncertach i festiwalach muzycznych. Kurdej-Szatan uwielbia śpiewać i tańczyć, a jej mąż gra na pianinie. Zdarzyło im się występować w duecie. Gwiazda "M jak miłość" może wykazać się teraz w programie Polsatu. Tam wykorzysta umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne, aby wcielać się w muzyczne gwiazdy. Aktorka musi godzić się na skomplikowaną i wieloetapową charakteryzację. W mediach społecznościowych pojawiło się jej zdjęcie - spójrzcie na jej twarz. Aktorka pokazała, co zrobili z jej twarzą charakteryzatorzy. 

O matko!! Jak się Pani czuła z tym wszystkim na twarzy ?? - pytają fani.

Basiu, co oni z Tobą robią?

Już trudno poznać, a co będzie dalej, trzymam kciuki za występ.

Fani zgadują, jaką postacią będzie dziś Kurdej-Szatan. Dowiemy się tego dziś wieczorem. Emisja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w Polsacie o 20:05. 

Takie wykształcenie ma Barbara Kurdej-Szatan

ZOBACZ: Prokopa wyrzucili z pracy, Kempa nie dał rady na dwa fronty. Tym się kiedyś zajmowali

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE