tomasz tokarz

i

Autor: materiały prasowe

Radosnego i Wesołego Alleluja - muzyczny prezent od Tomasza Tokarza na Wielkanoc

2018-04-01 23:51

Tomasz Tokarz znów nas zaskoczył i wydał specjalną Pieśń na Wielkanoc. Na święta Bożego Narodzenia ukazała się pastorałka pt. "Kolęda dla Pana Boga”, więc artysta obiecał swoim fanom, że stworzy też coś wyjątkowego na Wielkanoc... I dotrzymał słowa. Poznajmy zatem kulisy powstania utworu "Radosnego i Wesołego Alleluja".

Jak zawsze muzykę i tekst do nowej piosenki stworzył sam Tomek. - Utwór napisałem i skomponowałem wiosną zeszłego roku i odłożyłem do szuflady na następny rok - mówi "Super Expressowi" Tomasz Tokarz. Do tego projektu zaprosił Roberta Krużyńskiego vel Kruszewskiego, który stworzył aranżacje oraz Pawła Pochwalskiego, z którym montował teledysk. - Ciekawostką jest to, że premiera na Wielkanoc była bardzo zagrożona ze względu na złośliwość przedmiotów martwych tj. awarię komputera. W ostatnim tygodniu praktycznie wszystko stworzyliśmy, czyli podkład oraz wokal, a montaż klipu zakończył się w sobotę. Więc zdążyliśmy na styk, rzutem na taśmę, ale jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego - opowiada nam muzyk znany z hitów "Młodość" i "Nasze niebo". Muzyk zapowiedział, że kolejnym utworem, który wyda będzie bardzo dynamiczna piosenka w stylu dance, ale jeszcze nie wie, która konkretnie, bo w ostatnim czasie nagrał wiele nowych kawałków. Obserwując dotychczasowe piosenki Tomasza Tokarza, jedno wiemy na pewno, że artysta jest bardzo wszechstronnym muzykiem i jeszcze nie raz zaskoczy nas czymś wyjątkowym... Już nie możemy się już doczekać.

A teraz posłuchajcie "Radosnego i Wesołego Alleluja"!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE