Rafał Maślak trafił do szpitala. Nie wygląda to najlepiej

i

Autor: AKPA Rafał Maślak trafił do szpitala. Nie wygląda to najlepiej

Co się stało?!

Rafał Maślak trafił do szpitala. Nie wygląda to najlepiej

2023-03-04 12:45

Rafał Maślak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że aktualnie przebywa w szpitalu. Pokazał też swoje zdjęcie, które wykonał na sali pooperacyjnej, tuż po przebytym zabiegu. Jednak jego wpis wcale nie uspokoił fanów, a wręcz przeciwnie. Jego sytuacja prezentuje się dość nieciekawie. Internauci dopytują, co mu się stało.

Rafał Maślak dał się poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w programach tj. "Taniec z gwiazdami" czy "Dance, dance, dance". Przystojny model może się także pochwalić tytułem Mistera Polski. Ogromnej popularności przysporzyła mu także rola w popularnym serialu TVP "Barwy Szczęścia". Prywatnie Maślak jest szczęśliwym mężem Kamili Nicpoń, która urodziła mu dwoje dzieci. Małżeństwo chętnie chwali się swoim życiem prywatnym w sieci, a ich pociechy często goszczą w ich mediach społecznościowych. Ostatnio fani pary zainteresowali się faktem, że ich córeczka Michasia nie stawia jeszcze swoich pierwszych kroków, choć skończyła już półtora roku.

Teraz Rafał Maślak podzielił się ze swoimi obserwatorami wiadomością o tym, że musiał zostać poddany hospitalizacji. Gwiazdor przyznał, że podano mu narkozę, wygląda więc na to, że przeszedł operację. Jego zdjęcie z sali pooperacyjnej i podpis nieco zaniepokoiły fanów Maślaka.

- Wróciłem. Żyję. Pierwsza w życiu narkoza za mną. Pierwsza noc w szpitalu przede mną - poinformował Rafał.

Maślak nie zdradził jednak, co jest przyczyną jego hospitalizacji, i jakiego rodzaju operację przeszedł. Pozostaje mieć nadzieję, że jak tylko poczuje się lepiej, zda swoim fanom pełną relację z pobytu w szpitalu. Zobaczcie jego fotkę z sali pooperacyjnej niżej.

Rafał Maślak trafił do szpitala. Nie wygląda to najlepiej

i

Autor: Instagram Rafał Maślak trafił do szpitala. Nie wygląda to najlepiej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany