Robert Kudelski

i

Autor: Akpa/instagram

Co się stało?!

Robert Kudelski jest chory?! To zdjęcie zaniepokoiło fanów

2023-03-27 12:29

Robert Kudelski ma problemy ze zdrowiem? Gwiazdor "Na Wspólnej" zaniepokoił fanów zdjęciem, które zamieścił na swoim koncie na Instagramie. Odtwórca roli Michała Brzozowskiego ma na nim oko pokryte opatrunkiem. mimo optymistycznego podpisu do zdjęcia obserwatorzy dopytują z niepokojem, co się stało!

Robert Kudelski pokazał zdjęcie z obandażowanym okiem! "Nie wiem jeszcze jak widzę, ale czuję, że lepiej"

Robert Kudelski to jeden z najbardziej lubianych aktorów z serialu "Na Wspólnej". Od 2003 roku wciela się w rolę Michała Brzozowskiego, młodszego brata Andrzeja Brzozowskiego. To właśnie ta rola przyniosła Robertowi Kudelskiemu największą popularność. Urodzony w 1974 roku w Zgierzu aktor w 2005 roku brał też udział w pierwszej edycji programu "Taniec z gwiazdami", a w 2008 założył teatr „Projekt Teatr Warszawa” i jest tam dyrektorem artystycznym. Dotychczas nie było słychać o tym, by Robert Kudelski miał jakieś problemy ze zdrowiem. Oby nadal tak było! Fani zaczęli się martwić po tym, jak aktor opublikował na swoim koncie na Instagramie zaskakujące zdjęcie.

Fani zaniepokojeni zdjęciem gwiazdora "Na Wspólnej"

Co się stało? Otóż Robert Kudelski zamieścił na Instagramie swoje zdjęcie, na którym ma obandażowane jedno oko. Aktor z "Na Wspólnej" nie ujawnił, dlaczego ma opatrunek na twarzy. Czy coś się stało? A może to jakiś zaplanowany zabieg? "Nie wiem jeszcze jak widzę, ale czuję, że lepiej. Jutro zdjęcie opatrunku-)))" - napisał optymistycznie aktor, pocieszając obserwatorów, którzy piszą: "Zdrowia!", "Co Ci się stałooooooo?", "Zdrówka Panie Sąsiedzie".

Sonda
Oglądasz "Na Wspólnej"?

QUIZ. Jesteś fanem serialu "Na wspólnej"? O komplet punktów i tak nie będzie Ci łatwo

Pytanie 1 z 15
Mieczysław Hryniewicz, zanim został Włodkiem Zięba, grał jedną z głównych ról w innym polskim legendarnym serialu. Mowa o:
Na Wspólnej ZWIASTUN na luty. Anna Kolenda odejdzie od Kamila. Paweł dowie się, że nie jest ojcem Gucia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany