Rodzina Majdanów wyznacza wakacyjne trendy. Te gwiazdy też wybrały podróż kamperem!

i

Autor: Instagram Rodzina Majdanów wyznacza wakacyjne trendy. Te gwiazdy też wybrały podróż kamperem!

Rodzina Majdanów wyznacza wakacyjne trendy. Te gwiazdy też wybrały podróż kamperem!

2021-07-21 21:38

Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) zrobiła furorę relacjonując podróż całej rodziny kamperem do Szwecji. Internauci traktowali to jak najlpeszy serial, od kórego nie można się oderwać. Takich wrażeń pozazdrościły jej inne gwiazdy, które również postanowiły spróbować kempingowego życia, które wcale nie jest take kolorowe jak się wydaje. Sprawdź, które celebrytki podróżują jak Rozenek!

Rodzina Majdanów wyznaczyła nowe wakacyjne trendy. Okazało się, że Małgosia potrafi się odnaleźć nie tylko w ekskluzywnych kurortach, ale również w rzeczywistości dalekiej od luksusów. I za to właśnie pokochali ją internauci. Chociaż Rozenek nie ukrywała, że taka podróż jest bardzo wymagająca i trudna. To jednak nie zniechęciło innych celebrytek do udania się na wakacje właśnie kamperem.

ZOBACZ: Rozenek zabrała cały majdan do Szwecji. Wynieśli pół domu do kampera. Mamy zdjęcia

Natalia Siwiec kopiuje Rozenek-Majdan

Natalia Siwiec (38 l.) pochwaliła się na Instastories, że wyruszają na wakacje kamperem. Oczywiście pokazała w jakich warunkach będą podróżować. Wnętrze samochodu z zaciekawieniem oglądała jej córeczka Mia (4 l.), która była nim zachwycona. Celebrytka wraz z rodziną wyruszyła na Mazury na Festiwal Wibracje. Relacje prowadziła z kampera już w trakcie drogi i trzeba przyznać, że łudząco przypomina te, które robiła Rozenek-Majdan. Jednocześnie Natalia przypomniała, że takie wyprawy już mają na swoim koncie, ale odbywały się one po Stanach, a teraz pierwszy raz udali się w Polskę.

Małgorzata Socha podziwia morze z kampera

Kamperowego życia postanowiła spróbować również Małgorzata Socha (41 l.). Gwiazda "Na Wspólnej" pokazała w jakich warunkach spędza wakacje, pozując przy kamperze. Co prawda nie jest to zagraniczna podróż jak w przypadku rodziny Majdanów, ale w równie piękne miejsce, czyli nad polskie morze. Aktorka z radością dzieli się zdjęciami z plaży. Fani nawet piszą, że mieli ją okazję spotkać w okolicach Chałup. Jak widać, Socha to kolejna gwiazda, która zamieniła luksusowy hotel na rodzinny kamper i jak widać jest bardzo zadowolona z takiej formy spędzania urlopu.

Katarzyna Glinka ma dosyć trudnych warunków

W ślady perfekcyjnej pani domu postanowiła pójść również Kasia Glinka (44 l.). Na Instagrama wrzuciła zdjęcie z kampera. Jednak szeroki uśmiech to tylko dobra mina do złej gry. Tak naprawdę aktorka jest trochę rozczarowana warunkami w jakich przyszło jej wypoczywać.

"Camping czy wakacje all inclusive 🧐🧐 ???? Ja uwielbiam być blisko natury jednak po kilku dniach stania na zmywaku, zamiatania przedsionka, obsługiwania kuchni jakoś tak skłaniam się za opcją numer 2😂😂😂", napisała na Instagramie.

W sumie nie ma się czemu dziwić, w końcu na co dzień oprócz pracy na planie, gwiazda "Barw szczęścia" nadzoruje budowę swojego domu, co kosztuje ją sporo wysiłku. Nic więc dziwnego, że w sumie wolałaby odpoczywać w wygodnym hotelu, gdzie nic nie trzeba robić. Niestety podróż kamperem jest wymagająca, a nie każdy potrafi się na niej wypromować tak jak Małgorzata Rozenek-Majdan.

PSYCHOTEST. Którą gwiazdą jesteś? Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa jak Magda Gessler?

Pytanie 1 z 8
Najczęściej ubierasz się w:
Policja rozbiła gang złodziei drogich samochodów i kamperów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE