Roksana Węgiel

i

Autor: paps

Pierwsze wspólne zdjęcia

Roksana Węgiel pokazała się z nowym chłopakiem. Ma syna. Będzie z niej dobra macocha?!

2023-01-13 5:45

Roksana Węgiel (18 l.) jest szczęśliwie zakochana. Wybrankiem piosenkarki jest Kevin Mgleja, starszy od niej o osiem lat. Autor piosenek zrobił ukochanej niespodziankę w jej 18. urodziny. Związek z nim sprawił, że młoda artystka ma nowe życiowe wyzwania. Mężczyzna do niedawna był samotny, po jego poprzednim związku został mu tylko trzyletni syn.

Roksie właśnie skończyła 18 lat i z przytupem weszła w dorosłe życie. Piosenkarka zdradziła, że od kilku miesięcy jest w poważnym związku ze starszym od siebie mężczyzną, dla którego straciła głowę.Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – wyznała Roksana w rozmowie z Plejadą. Jak się okazuje, 18-latce nie przeszkadza fakt, że jej wybranek planował ślub z aktorką Malwiną Dubowską (25 l.), z którą ma trzyletniego syna. – Nie mam i nie miałem żony, żadna sobie nie zasłużyła. Mam syna i jest absolutnym kotem. Najlepszy gość na świecie – poinformował Kevin.

Roksana zapewne pozna dziecko chłopaka i co jakiś czas będzie się z nim widywać. Ale to dla niej żaden problem, bo ma dwóch młodszych braci – młodszy z nich ma niecałe trzy lata. Jak dotąd Kevin jest zachwycony tym, że nie jest już sam. Przygotował dla ukochanej balony i piękny bukiet kwiatów, po czym pojechali celebrować ten piękny dzień.

Roksana Węgiel właśnie skończyła 18 lat. 

Zrobiliśmy jej TEST NA DOROSŁOŚĆ. Posłuchajcie, jak odpowiadała!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany